X
پنجشنبه, ۲۸ دی ۱۳۹۶ ۱۴:۵۷ ۳۵۶
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
تمدید مهلت ثبت نام کارت الکترونیکی مرزنشینان خراسان جنوبی

تمدید مهلت ثبت نام کارت الکترونیکی مرزنشینان خراسان جنوبی

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: بر اساس مصوبات اخیر کارگروه ساماندهی مبادلات مرزی کشور برای جذب سهمیه ارزی و کمک به معیشت مرزنشینان صدور کارت‌های مرزنشینان تا پایان اسفند ماه امسال تمدید شده است.

داود شهرکی، افزود: کارت های مرزنشینی مزایایی دارد که در راستای حمایت از ساکنان مناطق مرزی و همچنین ایجاد فرصت های شغلی و رونق کسب و کار به دارندگان این کارت ها اجازه داده می شود با انجام واردات کالا و تجهیزات مجاز به کشور سالانه به ازای هر نفر تا سقف 150 دلار اقدام کنند.

شهرکی با بیان اینکه مهلت ثبت نام کارت الکترونیکی مرزنشینان پایان آذر ماه سال جاری تعیین شده بود خاطر نشان کرد: در راستای فرصت سازی برای متقاضیانی که به هر دلیل موفق به تکمیل پرونده نشده بودند این زمان تا آخر سال 96 تمدید شد تا برای تکمیل پرونده های ثبت نام شده و دارای نقص به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنند.

وی اظهار کرد: مرزنشینانی که نسبت به ثبت نام کارت الکترونیکی از طریق مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت حداکثر تا پایان امسال اقدام نکنند بعد از تاریخ مذکور فاقد سهمیه ارزی خواهند بود و از مزایای آن برخوردار نمی‌شوند.

وی همچنین گفت: دارندگان کارت الکترونیکی مرزنشینان حق واگذاری کارت خود به اشخاص دیگر برای استفاده از مزایای آن را ندارند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از تمامی مرزنشینان استان خراسان جنوبی که در شهرهای نهبندان، سربیشه، درمیان و زیرکوه ساکن هستند خواست با ثبت نام و تکمیل مدارک خود در سامانه یکپارچه مرزنشینان و تحویل کارت الکترونیک خود به شرکت تعاونی مرزی محل سکونت از این فرصت که یکی از رویه‌های تجاری برای حمایت از مرزنشینان است بهره مند شوند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.8283594449361
Query time: 2.9819361368815