X
دوشنبه, ۲۵ دی ۱۳۹۶ ۰۹:۴۷ ۱۸۷
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
اصناف و بازاریان با رعایت حقوق مصرف‌کنندگان، اقتصاد مقاومتی را به منصه ظهور بگذارند

اصناف و بازاریان با رعایت حقوق مصرف‌کنندگان، اقتصاد مقاومتی را به منصه ظهور بگذارند

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس در دیدار با اعضای هیات رئیسه اتاق اصناف و روسای اتحادیه های این شهرستان گفت: اصناف و بازاریان می توانند با رعایت حقوق مصرف‌کنندگان، اقتصاد مقاومتی را به منصه ظهور بگذارند.

مهدی صادقی در این دیدار اظهار داشت: صنوف بدنه اصلی نظام توزیع کالا در کشور هستند و باید نقش اساسی در شفاف سازی نظام توزیع، قیمت گذاری و روزآمد سازی شیوه‌های نظارت بر بازار را ایفا کنند.

صادقی با اشاره به حمایت از تولید داخل تصریح کرد: برای اینکه بتوانیم از اقتصاد مقاومتی برداشت مناسبی داشته باشیم، حمایت از تولید داخلی راه برون‌رفت از وضعیت فعلی اقتصاد و ایجاد رونق و نشاط در کشور است.

وی افزود: نقش اصناف در پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی غیرقابل انکار بوده و این اصناف هستند که می‌توانند چالش‌های به وجود آمده بر سر راه اقتصاد مقاومتی را به فرصت تبدیل کنند، اصناف و بازاریان باید با رعایت حقوق مصرف کنندگان و ارائه کالای ایرانی و پرهیز از کم فروشی و گران فروشی با جلب رضایت عموم مردم، آرامش نسبی را در جامعه ایجاد کنند.

وی ادامه داد: البته دولت نیز باید با جلوگیری از واردات بی‌رویه کالاهای خارجی که مشابه داخلی دارند و بهبود روش‌های نوین کسب و کار و پرداخت تسهیلات به تولیدکننده در جهت حمایت از اصناف و بازاریان گام بردارد.

در این دیدار سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس اظهار امیدواری نمود که با همدلی و وحدت میان اقشار مختلف جامعه می توانیم اجتماعی سالم و بدور از تنش داشته باشیم .

صادقی همچنین در پایان تعامل بیش از پیش اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی فردوس با صنعت، معدن و تجارت را خواستار شد.

در این دیدار همچنین رجب زاده رئیس اتاق اصناف شهرستان گزارشی از وضعیت اصناف شهرستان ارائه نمود و خواستار پیگیری تسهیلات اصناف از محل طرح رونق تولید شد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.8051153818766
Query time: 3.053075949351