X
سه شنبه, ۲۸ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۵۴ ۱۳۱
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
طرح نظارتی ویژه شب یلدا در خراسان جنوبی اجرا می شود

رئیس اداره نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی

طرح نظارتی ویژه شب یلدا در خراسان جنوبی اجرا می شود

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: با عنایت به نزدیکی شب یلدا و پیشگیری از افزایش نامتعارف سطح قیمتی انواع آجیل، شیرینی و میوه های مرسوم در روزهای آتی متأثر از افزایش تقاضا، طرح نظارتی ویژه شب یلدا در خراسان جنوبی اجرا می شود.

علی تهوری، اظهار داشت: در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان و جلوگیری از سوء استفاده عوامل سودجو در سطح بازار طرح نظارتی ویژه شب یلدا با هماهنگی تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف و اتحادیه های مربوط از 28 آذرماه جاری آغاز و تا اول دی ماه به مدت 3 روز ادامه دارد.

وی افزود: در این طرح ضمن اخذ تدابیر مناسب درخصوص کنترل و رعایت ضرایب سود مصوب و رسیدگی به موقع به شکایات مردمی با متخلفین برابر قوانین و مقررات جاری برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

وی خاطر نشان کرد: در این طرح 40 بازرس سازمان صنعت، معدن و تجارت به همراه بازرسان اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی مربوطه و ناظران افتخاری در سطح استان به صورت ویژه بازار را کنترل و گزارشات مردمی را در کمترین زمان رسیدگی می نمایند.

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی در پایان از شهروندان و هم‌استانی‌ها خواست تا هرگونه تخلف صنفی در استان را از طریق شماره تلفن و سامانه 124 به این اداره و یا ادارات شهرستانی منعکس نمایند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 5.612610022227
Query time: 4.4463141759237