X
پنجشنبه, ۰۹ شهریور ۱۳۹۶ ۱۳:۰۶ ۴۲۵
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
افتتاح فاز یک معدن مس چاه پلوند فردوس

افتتاح فاز یک معدن مس چاه پلوند فردوس

همزمان با هفته دولت فاز یک ( تجهیز ) معدن مس چاه پلوند شهرستان فردوس در حوالی روستای کجه از توابع بخش مرکزی شهرستان با سرمایه گذاری 20 میلیارد ریال با حضور فرماندار فردوس و مسئولین شهرستان افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس در پنجمین روز از هفته دولت و با حضور فرماندار فردوس، معاون عمرانی فرماندار، بخشدار و سایر روسای ادارات فردوس و مسئولین  شرکت احیاء صنایع خراسان، فاز یک (تجهیز )معدن مس چاه پلوند فردوس بطور رسمی آغاز گردید.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس در سخنرانی افتتاح این واحد معدنی اظهار داشت: پروانه بهره برداری چاه پلوند در سال 95 به ظرفیت استخراج سالیانه 87 هزار تن و در نظر گرفتن یکسال فرصت تجهیز صادر شده است.

«احمد نعیمی» تصریح کرد: معدن چاه پلوند دارای ذخیره قطعی  یک میلیون و 300 هزار تن سنگ معدن مس با عیار 92/. درصد  می باشد که پس از تکمیل عملیات تجهیز و آماده سازی به صورت زیر زمینی مورد استخراج قرارخواهد گرفت.

«نعیمی» افزود: هزینه های صورت گرفته در این پروژه در مرحله اکتشاف و تجهیز 20 میلیارد ریال می باشد که در این مرحله زمینه اشتغال 8 نفر را به صورت مستقیم فراهم نموده است.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.451163927714
Query time: 2.6396827697754