X
پنجشنبه, ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۴۹ ۱۹۴
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
تسهیلات رونق تولید به ۴۷۵ واحد تولیدی خراسان جنوبی پرداخت شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی مطرح کرد

تسهیلات رونق تولید به ۴۷۵ واحد تولیدی خراسان جنوبی پرداخت شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی در جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان گفت: از سال گذشته تا کنون ۴۷5 واحد تولیدی استان از تسهیلات طرح رونق اقتصادی برخوردار شدند.

 «داود شهرکی» با بیان اینکه بالغ بر ۲۲8 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی اختصاص یافته است، افزود: از این مقدار 172 میلیارد و 800 میلیون تومان به 302 واحد تولیدی که از سوی کارگروه معرفی شده بودند و 55 میلیارد و 200 میلیون تومان به  175 واحد تولیدی به صورت مستقیم از سوی بانک های عامل پرداخت شد.

وی با اشاره به اینکه ۴۰ میلیارد تومان اعتبار برای طرح سیمان باقران و کک طبس اختصاص یافت است گفت: تاکنون 12 میلیارد تومان به سیمان باقران و 10 میلیارد به کک طبس پرداخت شده و 10 میلیارد دیگر به کک طبس در حال پرداخت است.

وی ادامه داد: ۱۷ میلیون یورو ارز نیز به فولاد قاینات اختصاص یافته  که در حال اجرای عقد قرارداد خرید تجهیزات می باشد.

«شهرکی» با بیان اینکه طرح های بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی همچنان مورد حمایت هستند اظهار داشت: بحث طرح رونق تولید کماکان در استان دنبال می شود و محدودیتی هم در خصوص واحدهایی که بازار فروش دارند وجود ندارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی خاطر نشان کرد: تسهیلات پرداختی در کارگروهی متشکل از نمایندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت، دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری و اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی به طور مرتب و به صورت میدانی مورد بررسی و پایش می باشد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.2301247914632
Query time: 2.4632908503215