X
دوشنبه, ۰۲ اسفند ۱۳۹۵ ۰۷:۴۱ ۲۷۱
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
تفاهم نامه همکاری بین سازمان صنعت، معدن و تجارت و سازمان بسیج علمی تمدید شد

تفاهم نامه همکاری بین سازمان صنعت، معدن و تجارت و سازمان بسیج علمی تمدید شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: تفاهم نامه همکاری بین این سازمان و سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا (ع) تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت، «داود شهرکی» با اشاره به اهداف این تفاهم نامه گفت: در راستای شکوفایی و بروز خلاقیت ها و عملیاتی شدن ایده ها و ابتکارات مخترعین و استفاده بهینه از تجربیات، پتانسیل و ظرفیت های موجود در بخش صنعت، تفاهم نامه ای با سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه منعقد شده بود که تمدید گردید.

وی به موضوع این تفاهم نامه اشاره کرد و اظهار داشت: استفاده مخترعین و مبتکرین از امکانات موجود در بخش صنعت و برخورداری آنها از تسهیلات حمایتی برای تکمیل و ساخت طرح ها موضوع تفاهم نامه منعقد شده است.

«شهرکی» با بیان اینکه زمینه های همکاری بین این دو سازمان میتواند به توسعه و اشتغال استان کمک کند تصریح کرد: عارضه یابی و حل مسایل بخش صنعت و معدن، همکاری علمی و پژوهشی با افراد خلاق و مبتکر، همکاری با مخترعین و مبتکرین معرفی شده، هماهنگی با واحدهای تولیدی و صنعتی جهت همکاری با مخترعین، برگزاری بازدیدهای ویژه مبتکرین و مخترعین از صنایع و ... از جمله زمینه های همکاری این تفاهم نامه است.

وی به برقراری و تقویت ارتباط بین جامعه علمی و پژوهشی استان با واحدهای صنعتی و تولیدی تاکید کرد و افزود: کار علمی و پژوهشی و همچنین تحقیق و توسعه در واحدهای تولیدی می تواند افزایش بهره وری و سودآوری را به دنبال داشته باشد و واحدهای غیر فعال و یا نیمه فعال را فعال کرده و به چرخه تولید و رقابت بازگرداند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی با بیان اینکه همکاری بین سازمان های علمی و پژوهشی با سایر ارگان ها حائز اهمیت است گفت: نباید همکاری ها تنها به امضای تفاهم نامه ختم شود بلکه باید ارتباط دو سویه برقرار و تقویت شود تا شاهد نتایج مثبت و کاربردی در تمامی حوزه ها باشیم.

 

 

 

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 5.1021426518758
Query time: 3.716604868571