X
دوشنبه, ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۵۰ ۳۸۵
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
بهره برداری از کارخانه آهک هیدراته خرم شهرستان سرایان

با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار صورت گرفت

بهره برداری از کارخانه آهک هیدراته خرم شهرستان سرایان

کارخانه آهک هیدراته خرم شهرستان سرایان با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار، معاون معین سازمان صنعت، معدن و تجارت در امور شهرستان، نماینده مردم شهرستان های سرایان، فردوس، طبس و بشرویه در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و مسئولین شهرستان به بهره برداری رسید.

«محمدابراهیم رجبی» مسئول نمایندگی صنعت، معدن و تجارت شهرستان سرایان در این خصوص اظهار داشت: کارخانه آهک هیدراته  با سرمایه گذاری 30000 میلیون ریال و ایجاد اشتغال برای 15 نفر به صورت مستقیم به بهره برداری رسید.

در ابتدا  «علی تهوری» معاون معین سازمان صنعت، معدن و تجارت در امور شهرستان سرایان ضمن خیرمقدم، توضیحات و اطلاعاتی در خصوص این پروژه و طرح صنعتی ارائه نمود.

سپس «امیرحسنخانی» نماینده مردم شهرستان های سرایان، فردوس، طبس، بشرویه در مجلس شورای اسلامی از این اقدام و سرمایه گذاری تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه فرماندار شهرستان نیز از این اقدام و ایجاد واحد تولیدی در شهرستان تقدیر نمود و در پایان «خرمی» مدیر عامل کارخانه در خصوص پروژه و مشکلات پیش روی آن توضیحاتی داده و خواستار همکاری هرچه بیشتر مسئولین با این واحد تولیدی شدند.

در حال حاضر این کارخانه با ظرفیت 30000 تن تولید سالانه کار خود را شروع کرده است و امید است که با تولید در این کارخانه و فراهم نمودن این بستر زمینه اشتغال بیشتر جوانان منطقه فراهم گردد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 5.3101426760356
Query time: 2.0178631146749