X
دوشنبه, ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ ۱۵:۵۹ ۲۷۹
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و صنعت خراسان جنوبی در بیرجند گشایش یافت

نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و صنعت خراسان جنوبی در بیرجند گشایش یافت

نخستین نمایشگاه دستاورد های پژوهش، فناوری و صنعت خراسان جنوبی توسط معاون امور اقتصادی وهماهنگی استاندار ، رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت ، فرماندار شهرستان بیرجند وتعدادی از مدیران دستگاههای اجرایی در نمایشگاه بین المللی بیرجند، گشایش یافت.

در این نمایشگاه که دانشگاه ها، دستگاه های اجرایی و بخصوص سازمان صنعت، معدن و تجارت وتعدادی از واحد های تولیدی، دستاوردهای پژوهشی خود را به نمایش گذاشتند معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری در گفت و گو با خبرنگاران، گفت: مهمترین هدف برگزاری این نمایشگاه پیوند بین دانشگاه، دستگاه های اجرایی و بخش صنعت است.

«بی بی عصمت سرفرازی»، افزود: دانشگاه ها به این نتیجه رسیده اند که تحقیق و پژوهش هایی که انجام می شود باید به ارتقای کیفیت زندگی مردم منجر شود و صنعت هم به این نتیجه رسیده که اگر بخواهد ذائقه و سلیقه مشتری را برای رقابت بدست آورد قاعدتا باید با دانشگاه پیوند برقرار کند.

به گفته وی در همین ارتباط سازمان ها و دستگاه های اجرایی به عنوان تسهیل گر و آماده کننده بستر توسعه تمامی سعی خود را برای این پیوند مهم به کار خواهند بست و امیدواریم با اجرای شدن این پیوند روز به روز شاهد توسعه اقتصادی استان باشیم.
مسئول برگزاری نخستین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و صنعت خراسان جنوبی، از حضور 60 شرکت دانش بنیان در این نمایشگاه خبر داد و گفت: این شرکت ها آخرین دستاوردهای تکنولوژی حوزه دانش بنیان را در این نمایشگاه ارائه می کنند.

پیمان حاجی رضایی، ادامه داد: در این نمایشگاه 40 دستگاه اجرایی و 15 واحد صنعتی هم حضور دارند که امیدواریم حضور این سه حوزه مهم در کنار یکدیگر پیوندی عمیق را برای توسعه استان به ارمغان آورد.

به گفته وی برگزاری کلاس های آموزشی رایگان به مردم هم یکی دیگر از مزیت های این نمایشگاه است که به افراد آموزش دیده گواهینامه های معتبر از سازمان های مربوطه اعطا خواهد شد.

 

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 4.6155347824097
Query time: 2.6112985610962