X
چهارشنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۶ ۳۶۱
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
بازدید میدانی فرماندارشهرستان قاینات از یکی از پروژه های شاخص صنعت،معدن وتجارت

بازدید میدانی فرماندارشهرستان قاینات از یکی از پروژه های شاخص صنعت،معدن وتجارت

دکتر کهن ترابی فرماندار شهرستان قاینات به اتفاق رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان و دیگر مسئولین به منظور بررسی روند اجرایی پروژه شرکت نورد فولاد قاینات واقع در شهرک صنعتی قاین که قرار است در هفته دولت در سال 95 افتتاح گردد بازدید میدانی نمودند.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان قاینات دکتر کهن ترابی فرماندار شهرستان قاینات به اتفاق معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری، رییس اداره صنعت، معدن و تجارت، رییس بانک ملت، رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دیگر مسئولین مورخ یکشنبه 24/05/95 به منظور بررسی روند اجرایی پروژه شرکت نورد فولاد قاینات واقع در شهرک صنعتی قاین بازدید میدانی نمودند.

در این جریان مقنی مسئول شرکت نورد فولاد قاینات توضیحاتی در خصوص اجرای پروژه و اعتبار هزینه شده و همچنین مشکلی که در حال حاضر در بحث سرمایه در گردش با آن روبرو هست مطالبی بیان نمود و مقرر شد که نسبت به بررسی، پیگیری و رفع مشکل مطرح شده اقدام  لازم صورت گیرد.

شایان ذکر است، پروژه شرکت نورد فولاد قاینات یکی از پروژه های شاخص شهرستان قاینات است که با اعتباری هزینه شده بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال قرار است در هفته دولت افتتاح و به بهره برداری برسد.

 

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 4.0049293835958
Query time: 2.91779088974