X
چهارشنبه, ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۰۹ ۵۲۵
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
دومین جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی، تسهیل و رفع موانع تولید سربیشه برگزار شد

دومین جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی، تسهیل و رفع موانع تولید سربیشه برگزار شد

دومین جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی، تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان سربیشه با حضور معاونت برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری، رییس اداره صنعت، معدن و تجارت، روسای ادارات و تعدادی از مدیران واحدهای تولیدی شهرستان در محل فرمانداری سربیشه برگزار گردید.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

به گزارش روابط عمومی اداره صمت سربیشه، دبیر کارگروه اقتصاد مقاومتی، تسهیل و رفع موانع تولید با اشاره به برگزاری مستمر این کارگروه در شهرستان گفت: در دومین جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی، تسهیل و رفع موانع تولید که در فاصله کمتر از سه هفته از جلسه اول برگزار شد، به کلیه مشکلات سه واحد تولیدی شهرستان به ریز رسیدگی و ادارات مرتبط موظف به پیگیری مشکلات آنها شدند.

« علی اکبر براتی» در ابتدای این جلسه سه ساعته، با اشاره به مصوبات جلسه قبل، پس از گزارش اقدامات صورت‌گرفته در این خصوص، به ارائه دستور کار جلسه پرداخت.

معاونت برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری نیز با تاکید بر عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی در ادارات شهرستان گفت: جامع‌ترین تعریفی که برای اقتصاد مقاومتی می‌توان بیان کرد اقتصادی است که بتوانیم در شرایط تحریم و دشمنی‌ها زمینه شکوفایی اقتصادی و پیشرفت را فراهم و کارآفرینی را ایجاد نمود.

« محسن عدل» در این جلسه با اشاره به اینکه جلسات این کارگروه می‌بایست به صورت کاربردی و عملیاتی دنبال شود، گفت: دستگاه های اجرایی می‌بایست با استفاده از ظرفیت های ملی و تولید داخلی، مدیریت مصرف و منابع، مدیریت زمان و انجام کار کارشناسی تاکید داشته باشند.

سپس مدیران سه واحد تولیدی شهرستان مشکلات پیش روی واحد خود را بیان نمودند که به تعدادی از آنها در همان جلسه رسیدگی و برخی دیگر دستور رسیدگی به آنها از سوی معاونت برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری داده شد.

در پایان « عدل» با اشاره به لزوم مساعدت حداکثری دستگاه‌های اجرایی با سرمایه‌گذاران در شهرستان تصریح کرد: به منظور تسریع در امور سرمایه‌گذاری و توسعه‌ای شهرستان و همچنین رفع مشکلات واحدهای تولیدی، دستگاه‌های اجرایی می‌بایست پاسخ استعلام‌های مربوط به سرمایه‌گذاری را به سرعت ارائه و برنامه ریزی مناسب در این خصوص را انجام دهند.

معاونت برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری سربیشه با بیان اینکه هیچ یک ازانشعاب های واحدهای تولیدی بدون هماهنگی فرمانداری سربیشه نباید قطع شود، تاکید کرد: ادارات برق، آب، گاز و مخابرات جلساتی را با مدیران واحدهای تولیدی سربیشه که موفق به پرداخت هزینه‌های خدمات دریافتی نشده‌اند و ادارات ذیربط و فرمانداری برگزار نمایند و مساعدت لازم را در این خصوص انجام دهند.

 

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.4492193857829
Query time: 2.6897684733073