X
چهارشنبه, ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۰۳ ۳۵۹
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
جلسه بررسی نحوه انتقال صنوف آلاینده به فاز 1 شهرستان قاینات

جلسه بررسی نحوه انتقال صنوف آلاینده به فاز 1 شهرستان قاینات

جلسه بررسی نحوه انتقال صنوف آلاینده به فاز 1 (شرکت تعاونی مجتمع اصناف قهستان) باحضور معاون فرماندار شهرستان قاینات برگزار گردید.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

رئیس اداره صنعت،معدن وتجارت شهرستان گفت : این جلسه در راستای انتقال صنوف آلاینده ومزاحم شهرستان با حضور آقای امینی معاونت محترم فنی و عمرانی فرماندار شهرستان در مورخ سه شنبه 4/3/95 برگزار شد.

احمد صاحبی افزود : در فاز1 که توسط شرکت تعاونی مجتمع اصناف قهستان در حال انجام است در دو مرحله: اولیه (شامل تسطیح،جدول گذاری وخیابان کشی،شناژریزی،اسکلت بندی وسقف ریزی) وتوسعه(شامل تسطیح ،جدول گذاری ،خیابان کشی وشنارژریزی) قریب به 370 واحد صنفی آلاینده و مزاحم درآینده مستقر خواهند شد.

 در این جلسه همچنین امینی معاون فرماندار شهرستان بر اخذ مجوزهای قانونی توسط شرکت تعاونی متولی امر و همکاری تمامی ارگان ها و نهادها جهت تسهیل در امورات صنوف آلاینده تاکید کرد و عنوان نمود: این یک پروژه اقتصادی است و می بایست هر چه زودتر عملیاتی گردد تا از دلسرد شدن اعضاء جلوگیری شود و با راه اندازی مجتمع صنوف آلاینده در آینده نزدیک شاهد زیبا شدن چهره شهر و رونق بازار و شروع کسب وکارهای مزاحم و هم سنخ در فاز یک صنوف آلاینده و حرکت در جهت نظام برنامه ریزی مغفول مانده شهرستان و بازگشت روحیه نشاط و آرامش برای مردم خواهیم بود.

 

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.9483499526978
Query time: 2.0776791572571