X
پنجشنبه, ۲۶ فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۵۹ ۱۷۱۲
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
بهره برداری از کارخانه تولید انواع لوله های مقوایی در شهرستان طبس

بهره برداری از کارخانه تولید انواع لوله های مقوایی در شهرستان طبس

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان طبس و مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی شهرستان از اولین واحد صنعتی تولید لوله مقوایی بازدید به عمل آوردند.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان طبس مرتضی جلالی در این بازدید اظهار داشت: این بازدید را مبنی بر حمایت و ایجاد صنایع زود بازده با مشارکت بخش خصوصی جهت ایجاد اشتغال و برون رفت از مشکلات و معضلات درآمد پایدار و حمایت از کارآفرینان شهرستان دانست.

جلالی افزود خوشبختانه با رویکرد این اداره و استقبال از طرح های کارآفرینی و اشتغال زا، چند پروژه بسیار خوب در شهرستان سرمایه گذاری شده است که یکی از این پروژه ها که فاز اول آن کلید خورده است، تولید لوله و بوبین مقوایی و کاغذی به روش نوین در راستای اقصاد مقاومتی است.

مهندس جلالی افزود: در این پروژه تمامی دستگاه ها و خط تولید بومی می باشد و ساخت آنها با هزینه ای بسیار پایین تر از بازار و به دست جوانان خلاق و کارآفرین ساخته شده است که به مراتب کیفیت بهتر و کارآیی بیشتری نسبت به نمونه های وارداتی آن دارد.

وی اضافه کرد؛ در حال حاضر بخشی از این پروژه راه اندازی شده که پیگیر تکمیل کامل این پروژه و انتقال آن به شهرک صنعتی شهرستان در فضایی مناسب هستیم که در سال جاری به بهره برداری کامل برسد. همچنین این واحد صنعتی، با راه اندازی 3 خط تولید با ظرفیت اشتغال مستقیم 30 نفر پیش بینی شده که محصول لوله و بوبین مقوایی و کاغذی با طول حداکثر 5 متر و قطرهای متفاوت تولید می کند. قابل ذکر است این سایز از محصول در سطح کشور کم نظیر بوده که علاوه بر بازار داخلی، قابلیت عرضه و صادرات به بازار بین المللی را نیز دارد.

در این بازدید، که با حضور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی شهرستان صورت گرفت، قول مساعد برای ایجاد فضایی مناسب در شهرک صنعتی، اختصاص تسهیلات کم بهره و حمایت همه جانبه داده شد.

وی در پایان با اشاره به پروژه های بزرگ معدنی و صنعتی در شهرستان، سال 95 را سالی پربرکت و با رشد اقتصادی بسیار خوب برای شهرستان دانست.

 

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.2813593546549
Query time: 2.1317640940348