X
شنبه, ۲۱ فروردین ۱۳۹۵ ۱۴:۲۲ ۴۱۹
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
صدور بیش از 90 پروانه کسب صنفی در سال 94 در شهرستان درمیان

صدور بیش از 90 پروانه کسب صنفی در سال 94 در شهرستان درمیان

مسئول صنعت،معدن وتجارت شهرستان درمیان گفت: در سال گذشته تعداد 92 فقره پروانه کسب صنفی با اشتغال150 نفر در این شهرستان صادر شده است.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA MicrosoftInternetExplorer4

صادقی مسئول صنعت،معدن وتجارت شهرستان درمیان گفت: در سال گذشته در شهرستان درمیان تعداد 92 فقره پروانه کسب صنفی صادرشده که از این تعداد 23 پروانه تولیدی، 43 پروانه توزیعی و 26 پروانه خدماتی و خدمات فنی می باشد.

صادقی افزود: با صدور این پروانه ها 150 نفر در سطح واحدهای صنفی مشغول به کار گردیده اند.

وی گفت: در سال 94، تعداد متقاضیان صدور پروانه کسب 109 نفر بوده است که از این تعداد 92 مورد منجر به صدور پروانه شده و مابقی پرونده ها در دست اقدام می‌باشد.

صادقی ادامه داد: شهرستان درمیان دارای یک اتاق اصناف و  3  اتحادیه صنفی حقیقی و 6 اتحادیه مجازی می باشدکه کلیه استعلامات و امور مربوط به صدور پروانه کسب و همچنین نظارت بر واحدهای صنفی را انجام می‌دهند.

شهرستان درمیان هم اکنون دارای 1104 واحدصنفی دارای پروانه کسب معتبر می باشد. که از این تعداد 267 پروانه تولیدی 546 پروانه توزیعی و 291پروانه خدماتی و خدمات فنی می باشد. که در این واحدها حدودا" 3000 نفر مشغول به فعالیت و کسب و کار می باشند .

صادقی در ادامه به نامگذاری سال جدید توسط رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) تحت عنوان سال "اقتصاد مقاومتی،اقدام وعمل" اشاره کرد و گفت: برنامه ریزی و تحقق شعار سال باید به جد مورد توجه اصناف قرار گیرد.

  وی با بیان اینکه اصناف تولیدی از حلقه های مهم در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی هستند بیان کرد: باید با برنامه ریزی اصولی از ظرفیت ها و مزیت های اصناف خصوصا" در بخش صنوف تولیدی در جهت رشد و توسعه اقتصادی کشور استفاده کرد که در همین جهت حمایت از بنگاههای اقتصادی و کسب و کارهای کوچک می تواند در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی راهگشا باشد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.954313437144
Query time: 2.1121443112691