X
چهارشنبه, ۱۸ فروردین ۱۳۹۵ ۰۹:۳۹ ۲۷۸
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
کاهش 50 درصدی تخلفات صنفی سربیشه در نوروز 95

رئیس صنعت و معدن و تجارت سربیشه خبر داد:

کاهش 50 درصدی تخلفات صنفی سربیشه در نوروز 95

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سربیشه از کاهش 50 درصدی تخلفات صنفی در نوروز 95 در مقایسه با سال گذشته در سطح شهرستان خبر داد.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت سربیشه، علی اکبر براتی با اشاره به اهمیت نظارت مستمر بر بازار توزیع و خدمات اظهار داشت: در طول بازرسی‌های صورت‌گرفته در سطح شهرستان، شاهد رعایت قوانین صنفی و کاهش تخلفات از سوی واحدهای صنفی بودیم که این امر موجب حاکم شدن جوی آرام بر بازار شهرستان در ایام نوروز 95 گردید.

براتی با اشاره به اینکه طرح نظارتی نوروز 95 با هدف صیانت از حقوق مصرف کننده و در راستای ارائه خدمات مطلوب به مردم در ایام تعطیلات اجرا گردید، گفت : با اجرای این طرح و انجام بازرسی های مستمر و گشت‌های مشترک برنامه‌ریزی شده در این ایام با همکاری ادارات مرتبط از جمله میراث فرهنگی، نیروی انتظامی، شبکه بهداشت، دامپزشکی و جهاد کشاورزی شهرستان توانستیم رضایت مصرف‌کنندگان را جلب و تخلفات صنفی را به حداقل برسانیم.

وی با بیان اینکه در طرح نظارتی نوروز سال گذشته 10 فقره پرونده تخلف تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال گردیده است، گفت: این تعداد تخلف در طرح نظارتی نوروز سالجاری به 5 فقره کاهش یافته است .

وی با بیان اینکه تعداد گزارشات و شکایات واصله از سوی مردم در نوروز 95 در مقایسه با سال گذشته نیز کاهش داشته است گفت: گزارشات و شکایات دریافتی در مدت زمان اجرای طرح نظارتی 7 فقره بوده که نسبت به سال گذشته کاهش 50 درصدی داشته است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سربیشه با اشاره به برگزاری 13 مورد گشت مشترک و بیش از 220 مورد بازرسی از واحدهای صنفی شهرستان در طرح نظارتی نوروز 95، ارزش این 5 فقره پرونده تخلف را بالغ بر 16میلیون و یک‌صد هزار ریال ذکر کرد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 5.2291220029195
Query time: 4.4525190989176