X
چهارشنبه, ۱۸ فروردین ۱۳۹۵ ۰۸:۵۶ ۲۸۳
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
اقدامات اجرایی سازمان صنعت،معدن وتجارت  در راستای طرح نظارتی نوروز 95

اقدامات اجرایی سازمان صنعت،معدن وتجارت در راستای طرح نظارتی نوروز 95

رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان جنوبی گفت: وضعیت بازار خراسان جنوبی در ایام پایانی سال ونوروز در شرایط مطلوب عرضه و تقاضا بوده و هیچگونه کمبود کالایی مشاهده نگردیده است و با توجه به اینکه پیک خرید مردم در این ایام بوده، افزایش قیمت در حد کم ونامحسوس بود.

داود شهرکی در جمع خبرنگاران افزود بیش از 182مراکز توزیع میوه تنظیم بازار در ایام نوروز با همکاری اصناف تعیین شده بود که اعمال  نظارت بر شبکه توزیع میوه توسط بازرسان سازمان صنعت، معدن وتجارت صورت گرفته و در طول مدت توزیع میوه شب عید ، میزان 237 تن پرتقال و 185 تن سیب درختی در سطح استان توزیع شده که متولی تامین وکیفیت ان جهاد کشاورزی بوده است.

وی افزود مانور خودرویی کمیته نظارت و تنظیم بازار خدمات سفر نوروز 95 با حضور دستگاههای عضو کمیته نظیر تعزیرات حکومتی، دامپزشکی، میراث فرهنگی ، شبکه بهداشت ، اتاق اصناف، نیز در مرکز استان برگزار گردید.

وی خاطر نشان کردبا توجه به افزایش تقاضا در ایام پایانی سال و تعطیلات نوروزی قیمت مواد پروتئینی ( مرغ و گوشت قرمز ) با نوسانات قیمتی روبرو بود که با پایان یافتن ایام تعطیلات به قیمت قبلی برگشته  است.

برگزاری گشت های مشترک با دستگاههای ذیربط نظیر دامپزشکی، تعزیرات حکومتی، پایانه ها و حمل و نقل، شبکه بهداشت وسایر  دستگاههای مرتبط در خصوص وظایف مرتبط با کمیته نظارت و تنظیم بازار خصوصا" میراث فرهنگی و حمل و نقل و پایانه ها و بازدید از رستورانهای بین راهی از اقداماتی بوده که در این ایام بصورت گروهی ومشارکتی صورت گرفته است.

 رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان جنوبی افزود انتخاب  واحد صنفی در تمامی شهرستانها جهت طرح ویژه فروش فوق العاده ایام پایانی سال 94 و نوروز 95 ونظارت بر آنها از جمله واحدهای نانوایی،مراکز عرضه کالاهای اساسی ،مواد غذایی وپروتئینی، روز بازارها ورصدموجودی 22 قلم کالای اساسی در انبار وسردخانه ها ی واحدهای عمده فروشی و شرکتهای تعاونی با هدف شفافیت بازار و جلوگیری از احتکار کالا و ثبت در سامانه اعلام موجودی کالا از دیگر اقدامات صورت گرفته بوده است.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.3565419514974
Query time: 2.5711979866028