X
پنجشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ ۱۳:۴۳ ۳۴۸
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
فعال شدن بیش از 9 هزار کارت مبادله مرزی خانوارهای مرزنشین نهبندان/ سود کارت‎های مبادلات مرزی در تعاونی ها در حال پرداخت است

رئیس صنعت،معدن و تجارت نهبندان خبر داد:

فعال شدن بیش از 9 هزار کارت مبادله مرزی خانوارهای مرزنشین نهبندان/ سود کارت‎های مبادلات مرزی در تعاونی ها در حال پرداخت است

رئیس صنعت،معدن وتجارت نهبندان گفت: تعداد 9 هزار و 756 کارت مبادله مرزی خانوارهای نهبندان با تعداد 32 هزار و 365 عضو در سه شرکت تعاونی وصال، فتح و میثاق فعال گردید.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA MicrosoftInternetExplorer4

رضا اردونی اظهار کرد: ثبت نام کارت مبادلات مرزی از چند سال قبل شروع شده است و تاکنون 53 هزار نفر از ساکنین نهبندان اقدام به ثبت نام در این طرح کرده اند.

وی افزود: علی ارقم اینکه در ابتدا فقط تا شعاع 25 کیلومتری نوار مرز مشمول این طرح می شدند اما با پیگیری های فراوان و ارائه دلایل و مستندات و حمایت دستگاه های استانی خوشبختانه کل شهرستان نهبندان مشمول این طرح شدند و درحال حاضر از محل سود سال های 93 و 94 تعاونی های مرزنشین وصال و فتح نهبندان و تعاونی میثاق شوسف به صورت الحساب در حال پرداخت سود حاصله بین اعضاء هستند.

رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت نهبندان ادامه داد: تعاونی وصال نهبندان برای سود سال های 93 و 94 به صورت الحساب نفری 5 کیلوگرم برنج و تعاونی میثاق شوسف هم برای سود سال 93 به ازای هر نفر 10 هزار تومان سود توزیع می کند.

اردونی تصریح کرد: شرکت تعاونی فتح نهبندان نیز به زودی نسبت به توزیع برنج در قالب سود بین اعضاء اقدام خواهد کرد.

وی با بیان اینکه 16 هزار و 237 خانوار برای دریافت کارت مبادلات مرزی ثبت نام کرده اند گفت: این تعداد خانوار جمعیتی معادل 53 هزار نفر را شامل می شود و تاکنون 9 هزار 756 خانوار کارت مبادلات مرزی خود را فعال کرده اند.

رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت نهبندان یادآور شد: گرفتن سود شامل کسانی می شود که کارت مبادلات مرزی خود را در یکی از تعاونی ها فعال کرده باشند.

اردونی با اشاره به پرداخت سود به مرزنشینان از محل سوخت مرزنشینان گفت: این طرح منحصرا شامل ساکنین تا شعاع 25 کیلومتری می شود که در شهرستان نهبندان ساکنین دهستان بندان در این طرح قرار می گیرند.

 

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.4376247723897
Query time: 2.420471350352