X
سه شنبه, ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ ۰۸:۵۴ ۲۶۶
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
استقبال گرم و چشمگیر مردم از نمایشگاه بهاره طبس

استقبال گرم و چشمگیر مردم از نمایشگاه بهاره طبس

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت طبس با بیان اینکه این نمایشگاه از 12 تا 18 اسفندماه سال جاری با هدف مایحتاج مورد نیاز مردم برای شب عید در بلوار مطهری (جاده طوفان) ارائه خدمت می‌کند، پوشاک، مواد غذایی، آجیل، کیف و کفش و مواد بهداشتی مهمترین کالاهای عرضه شده در این نمایشگاه‌ست که از تخفیف 10 تا 20 درصدی برخوردار است.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA MicrosoftInternetExplorer4

مرتضی جلالی خاطرنشان کرد: با گشایش نمایشگاه بهاره از تاریخ 12/12/94 لغایت 18/12/94 ، در راستای تنظیم بازار قیمت، اجناس با 20 درصد پایین‌تر از نرخ معمول به شهروندان عرضه شد و خدمات رسانی بسیار مطلوبی ارائه گردید به طوری که استقبال چشمگیر آنان گواه این ادعا است و همچنین علاوه بر رضایتمندی شهروندان از قیمت ها و تنوع آنها و مکان برگزاری، رضایت و خشنودی عرضه کنندگان و فروشندگان را در پی داشت که با استقبال چشمگیر  35 درصدی مردم نسبت به سال گذشته روبرو شده است.

جلالی درباره نحوه نظارت بر فروش کالاها در نمایشگاه‌ بهاره گفت: بازرسان و کارشناسان این اداره در طول برگزاری نمایشگاه از غرفه‌ها بازدید کرده و با تخلفات برخورد و اقدامات قانونی لازم را انجام خواهند داد.

وی با بیان اینکه برای عرضه محصولات و کالاها، تعداد 77 غرفه در فضایی به مساحت 630 مترمربع در دو سالن مجزا اختصاص یافته است، گفت: همه غرفه ها دارای مجوز کسب و قانونی هستند. از طرفی بازرسان صنعت، معدن و تجارت در مدت 8 روز برگزاری این نمایشگاه‌ها هرگونه تخلفی را رصد می‌کنند.

 

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 4.5929706891378
Query time: 3.7021718025208