X
دوشنبه, ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۱۱ ۱۵۳۲
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
صدور حدود 3هزار پروانه کسب الکترونیکی در استان

صدور حدود 3هزار پروانه کسب الکترونیکی در استان

معاون امور بازرگانی وتوسعه تجارت استان گفت:تاکنون نزدیک به 3 هزار کارت پروانه کسب الکترونیکی برای جامعه اصناف خراسان جنوبی صادر گردیده است.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA MicrosoftInternetExplorer4

مهدی ماهگلی افزود :از تعداد حدود 24 هزار واحد صنفی در سطح استان از نیمه دوم سال 1393 تا ابتدای سال 1394 تعداد 2916 کارت پروانه کسب الکترونیکی برای جامعه اصناف استان صادر گردیده است .

ماهگلی با بیان اینکه کارتهای پروانه کسب الکترونیکی به صورت جیبی و توسط اتاق اصناف ایران و با همکاری شرکت توسعه نرم افزار آسیا گستر چاپ و صادر می گردد افزوداین کارتها به صورت هوشمند و دارای چیپ الکترونیکی می باشند که در اندازه کارتهای عابر بانک برای متصدی واحد صنفی چاپ می شود و اطلاعاتی شامل نام و نام خانوادگی ، کد ملی ، اتحادیه صنف مربوطه ، شهرستان ، شناسه صنفی ، تاریخ صدور و انقضاء پروانه کسب و همچنین شماره 16 رقمی و شماره CVV2 بانکی بر روی آن درج گردیده است .

وی مهمترین مزایای این کارت را متصل شدن به حساب بانکی و استفاده از آن به عنوان عابر بانک (متصل به حساب بانک ملی) ،‌ کارت شناسایی ، قابل حمل بودن ، ارائه آن به عنوان کارت شناسایی اصناف جهت استفاده از امکانات رفاهی در سایر شهرستانها و استانها اشاره نمود ..

معاون امور بازرگانی وتوسعه تجارت استان از دیگر قابلیت ها و مزایایی این کارت را که در آینده فراهم خواهد شد ، امکان استفاده آن در برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی و... دانست.

وی بیشترین کارت های صادره را مربوط به شهرستان بیرجند به تعداد 1072 عدد عنوان کرد وافزود برای سایر شهرستانها من جمله فردوس 248 ، قاین 480 ، نهبندان 126 ، طبس 297 ، درمیان 150، سرایان 136 ، سربیشه 142 بشرویه 108 و شهرستان خوسف 157 عدد صادر گردیده است.

 

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 4.184609413147
Query time: 3.371240456899