X
سه شنبه, ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۳۰ ۲۱۵
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
برگزاری جشن انقلاب در سازمان صنعت،معدن وتجارت خراسان جنوبی

برگزاری جشن انقلاب در سازمان صنعت،معدن وتجارت خراسان جنوبی

در آستانه سی و هفتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، جشنی به همین مناسبت در سالن اجتماعات شهید رئوفی فرد سازمان صنعت،معدن وتجارت برگزار شد.

Normal 0 false false false false EN-US X-NONE FA MicrosoftInternetExplorer4

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن وتجارت همزمان با دهه مبارک فجر و همچنین به‌منظور پاسداشت عظمت یوم‌الله 22 بهمن، مراسمی با حضور هنرمندان و با حضور ریاست،معاونین وائمه جماعات و همکاران سازمان و خانوادهایشان برگزار و بخش‌های متنوعی همچون اجرای مسابقه ،موسیقی ،تقلید صدا واهدائ جایزه  اجراشد.

در این مراسم رییس سازمان ضمن خیر مقدم به حاضرین افزودند که انقلاب اسلامی متعلق به تمامی مردم است وما باید با انسجام وهمبستگی واجرای مراسم شاد ومتنوع  یاد و خاطره ی حماسه های دوران انقلاب و حماسه سازی های مردم انقلابی، ایران را در طول این ایام در اذهان زنده نگه داریم.

سید نعمت اله حقیقی با بیان دستاوردهای سازمان،  انقلاب اسلامی ایران را یک حرکت بی نظیر تاریخی عنوان کرد و افزود: باید در برنامه های دهه‌ی فجر اهداف تشکیل انقلاب و نقش برجسته ی امام خمینی(ره) در شکل گیری و پیروزی آن برای همه مردم بازگو شود.

در این جلسه ائمه جماعات سازمان حاج آقای حسینی وملاکی به بیان خاطرات و دستاوردهای انقلاب اسلامی پرداختند .

ائمه جماعات سازمان با بیان اینکه که ملت ایران در دوران طاغوت روزگار سختی را گذراند افزودند انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل و با همراهی مردم عزت و سربلندی را جایگزین تحقیرنمود.

ایشان افزودند: ما باید با بزرگداشت روزهای پیروزی انقلاب و ارج نهادن وعزت دادن به ایران اسلامی، یادآوری وزنده نگه داشتن این ایام را که پس از سالها زیر ستم ستمکاران جهان با رهبری امام راحل نجات یافته سرلوحه کارمان قرار دهیم.

ایشان همچنین انقلاب اسلامی را فتحی بزرگ و سرلوحه خیزش مردم منطقه دانستند که طی آن پیام های الهی و معنوی حضرت امام راحل در سراسر جهان طنین افکن شد.

گفتنی است درپایان این مراسم با اهدای هدایایی ازبرگزیدگان مسابقه قرآنی وائمه جماعات نیز تجلیل شد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 6.7738067309062
Query time: 3.2498596509298