X
شنبه, ۳۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۰:۰۰ ۲۷۶
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   طبس   شهرستانها   قاین  
 بین الملل   نهبندان   فردوس   وزارتخانه  
 سربیشه   معدن   تجارت   سرایان  
 آموزش و پژوهش   درمیان   استان   بشرویه  
 زیرکوه   صنعت   بازرسی   خوسف  
 صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده   اخبار نوروز95   اخبار درگاه طبس  
 اطلاعیه ها  
چچ
ثبت‌نام 20 هزار خانوار خراسان جنوبی برای کارت الکترونیکی مرزنشینی

ثبت‌نام 20 هزار خانوار خراسان جنوبی برای کارت الکترونیکی مرزنشینی

رییس اداره بازاریابی و توسعه صادرات سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با اشاره به صدور کارت‌های الکترونیکی مرزنشینی گفت: از ابتدای بهمن ماه سال گذشته ثبت‌نام الکترونیکی در دفاتر پیشخوان آغاز شد و تاکنون 19 هزار و 391 خانوار ثبت نام کرده اند.

زهرا رئوفی‌فرد اظهار کرد: از این تعداد 10 هزار و 353 کارت به دفاتر پیشخوان تحویل داده شده، تعدادی نیز در حال چاپ و تعدادی آماده واگذاری است. وی با بیان اینکه در حال حاضر 12 تعاونی مرزنشین در خراسان جنوبی فعال است، گفت: دستگاه‌های کارتخوان به این تعاونی‌ها تحویل داده شده تا اعضا از طریق کشیدن کارت عضویت خود را در تعاونی‌ها به ثبت برسانند و از نتایج فعالیت‌های گروهی بهره‌مند شوند. رییس اداره بازاریابی و توسعه صادرات سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی اذعان کرد: شهرستان‌های مرزی خراسان جنوبی شامل درمیان، سربیشه، زیرکوه و نهبندان تعرف شده‌اند.
وی اظهار کرد: کارت‌های الکترونیکی با هدف برنامه‌ریزی صحیح و دستیابی به تصمیمات دقیق صادر شده و اطلاعات مرزنشینان از این طریق هر لحظه قابل رویت و رصد است.
رییس اداره بازاریابی و توسعه صادرات سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با بیان اینکه سهمیه ارزی مرزنشینان برای سال 92 اعلام شده، تصریح کرد: سهمیه عادی به ازای هر نفر 100 دلار و سهمیه مناطق محروم به ازای هر نفر 200 دلار می‌باشد.
رئوفی فرد افزود: این سهمیه به این معنا نیست که دلار به مرزنشینان داده می‌شود، بلکه این قشر با این سهمیه می‌توانند در ازای صادرات انجام شده مبادرت به واردات کالاهای مرزنشینی کنند.

 

 

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 7.3019239107768
Query time: 6.5029118855794