X
شنبه, ۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۱۳:۴۶ ۹۰۷
چچ

اطلاعیه درخصوص توانمندیهای تولیدی، خدماتی داخل کشور

براساس تکلیف ماده (3) قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور (مصوب 1/5/1391)، به استحضار می‌رساند، فهرست تولیدات و خدمات داخلی که با همکاری تشکلهای مربوط به‌روزرسانی گردیده و در لینک " توانمندیهای تولیدی، خدماتی داخل کشور" قرار داده شده است.

MicrosoftInternetExplorer4    براساس تکلیف ماده (3) قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور (مصوب 1/5/1391)، به استحضار می‌رساند، فهرست تولیدات و خدمات داخلی که با همکاری تشکلهای مربوط به‌روزرسانی گردیده  و در لینک " توانمندیهای تولیدی، خدماتی داخل کشور"  قرار داده شده است.

کلیه واحدها، سازمانها و شرکتها و پیمانکاران آنها به فهرست یادشده مراجعه و از خرید کالا و خدمات خارجی که نام آنها در آن فهرست درج گردیده است، خودداری نمایند.

ضمناً با توجه به مفاد ماده (4) قانون مذکور که مقرر می‌دارد " اگر استفاده از تولیدات و خدمات داخل کشور ممکن نباشد، با توافق بالاترین مقام اجرایی دستگاههای موضوع ماده (2) این قانون حسب مورد و وزیر صنعت، معدن و تجارت، دستگاههای مزبور می توانند نیاز طرح یا پروژه خود را از خدمات یا محصولات خارجی تامین کنند" لذا مقتضی است قبل از هرگونه اقدام در مورد سفارش و یا خرید خارجی کالای مورد نظر مراتب جهت بررسی و اتخاذ تصمیم به وزارت صنعت، معدن و تجارت منعکس شود.

همچنین یادآوری می‌نماید، ماده (5) همان قانون تاکید دارد که ارجاع کلیه فعالیتها از جمله تامین کالا فقط به شرکتهای ایرانی ذیصلاح مجاز است و در صورت عدم ارائه خدمات موردنظر از سوی شرکتهای ایرانی، می‌باید با رعایت ماده (4) "هماهنگی با وزارت صنعت، معدن و تجارت" اقدام مقتضی صورت پذیرد.  

آدرس کوتاه شده:
فهرست طبقات
آخرین مطالب اطلاعیه،فراخوان، مزایده و مناقصه ها
پربازدیدترین مطالب اطلاعیه،فراخوان، مزایده و مناقصه ها
No Cache
Generate time: 3.1899107297262
Query time: 0.94124778111776