X
۱۳۹۳/۰۸/۲۶ ۱۱:۲۹ تعداد بازدید: ۴۱۲
طبقه بندی: پرسش و پاسخ آسان
چچ

آیا دارنده پروانه کسب صنفی می تواند بعد از اخذ پروانه در تمام نقاط شهر واحد صنفی دایر نمایند ؟

براساس ماده 12 قانون نظام صنفی مصوب 24/12/1382 مجلس شورای اسلامی و آئین نامه های مربوط  فقط در    مکانی که در پروانه مذکور مشخص شده است فعالیت نمایند .

No Cache
Generate time: 1.0210967063904
Query time: 0.26083628336589