X

سامانه کاداستر

سامانه کاداستر

سامانه کاداستر معادن در سال 1394 سیستم کاداستر (حد نگار) برای ثبت محدوده ها عملیاتی شد. این سامانه، به روز و برخط است و افراد می توانند با مراجعه آن و قرار دادن مکان نمای رایانه روی محدوده مورد نظر، نام و کد شناسایی آن را ملاحظه کنند و هیچ چیز غیر شفافی وجود ندارد.آخرین اطلاعات محدوده های معدنی در سامانه کاداستر موجود است، همچنین این سامانه از خارج کشور قابل رویت است و هر کس در آن کارتابلی مشخص و تعریف شده دارد و می تواند به پیگیری پرونده خود بپردازد. همه فعالان معدنی و آنانی که مطابق قانون صلاحیت فنی و مالی شان تایید شده باشد، می توانند به اطلاعات سامانه کاداستر دسترسی داشته باشند.

فهرست خدمات

دستورالعملهای hsee

دستورالعملهای hsee

هدف از ارائه سیستم مدیریت سلامت و ایمنی HSEE یک چارچوب استاندارد بر اساس ISO 14001 و ISO45001:2016 است که حفظ سلامت، بهداشت، ایمنی و محیط زیست را در برابر خطرات تضمین کند. سیستم مدیریت HSEE باید به عنوان بخشی از فعالیت‌های سازمان اجرا شود.

فهرست خدمات

سامانه جامع تجارت

سامانه جامع تجارت

سامانه جامع تجارت سامانه جامع تجارت ایران یک مکانیسم تسهیل‌کننده برای انجام امور بازرگانی است. در شرایطی که پیچیدگی‌های قانونی و اداری زیادی باعث شده که مسئله تجارت بین‌الملل به امری پیچیده تبدیل شود، نیاز به چنین سیستم‌های تسهیل گری به‌واقع احساس می‌شود. این سیستم‌های تسهیل گر دسترسی تجار را به بسیاری از فرصت‌ها آسان‌تر می‌کند. سامانه جامع تجارت ایران از برنامه‌های دولت در راستای اجرای برنامه‌های دولت الکترونیک است که علاوه بر کاهش پیچیدگی‌ها، تسهیل و تسریع در انجام امور تجارت بین‌الملل، باعث کاهش فساد در اقتصاد و تجارت نیز می‌شود.

فهرست خدمات

سامانه بهین یاب

سامانه بهین یاب

سامانه بهین یاب وزارت صنعت،معدن و تجارت در راستای بهبود محیط کسب و کار و افزایش کیفیت ارایه اطلاعات و خدمات، پنجره واحد اطلاعات و خدمات صنعت، معدن و تجارت را راه اندازی کرده است. درگاه بهین یاب صرفا نمای ارائه خدمات به متقاضیان برای ثبت اطلاعات و درخواست آنان می باشد. متقاضیان می توانند برای دریافت خدمات از طریق تقسیم بندی های انجام شده به خدمت مورد نظر هدایت شوند. با تکمیل بخش ها، کلیه فرآیند های کسب و کار بخش صنعت، معدن و تجارت به صورت شفاف و در حداقل زمان ممکن برای متقاضیان خدمت رسانی می نماید.

فهرست خدمات

سامانه هماهنگ

سامانه هماهنگ

سامانه هماهنگ سامانه هماهنگ به منظور دریافت مجوزها ، معافیت ها، مواد اولیه و .....بعد از اجرای طرح هدفمندی یارانه ها راه انداری گردید که بیش از 90 درصد امور مربوط به صنایع و بخشی از معدن و بازرگانی در این سامانه قابل اجراء و بروزرسانی می گردد.

فهرست خدمات

سامانه جامع مدیریت انبارها

سامانه جامع مدیریت انبارها

سامانه جامع مدیریت انبار ها سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا با هدف مدیریت ورود وخروج کالا به کشورء شناسه دار کردن انبارها و مراکز نگهداری کالاء انبارش کالا در انبارها و مراکز نگهداری دارای شناسه،مدیریت میزان ورود کالا به انبار(از طریق قبض انبار”)» کنترل خروج کالا از انباراز طریق بیجک یا سند خروج کالا”) نگهداری اطلاعات مربوط به مالک کالا و تغییرات آن و در نهایت مدیریت موجودی انبارها در طول زنجیره تامین به توسعه تجارت رسمی در کشور کمک می نماید.

فهرست خدمات

راهنمای معدن کاران

راهنمای معدن کاران

با سلام و آرزوی موفقیت، در این بخش از پرتال وزارت صنعت، معدن و تجارت تلاش می گردد تا با اطلاع رسانی مناسب از قوانین، آیین نامه ها و دستورالعمل های و فعالیتهای بین المللی در بخش معدن و صنایع معدنی کشور، امکان گسترش فعالیت های معدنی برای کلیه فعالان، سرمایه گذاران و محققین این بخش فراهم گردد. امیدواریم با استفاده از لینک‌های ذیل، به اطلاعات مورد نظر خود دست پیدا کنید:

فهرست خدمات

ستاد تسهیل و رفع موانع تولید

ستاد تسهیل و رفع موانع تولید

ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با توجه نامگذاری سال 1400 با عنوان "تولید؛ پشتیبانی ها و مانع زدائی ها" اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرد. با توجه به جایگاه قانونی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و کارگروه‌های استانی، این ستاد خود را مکلف می داند با استفاده از کلیه ظرفیت‌های قانونی مواد 61 و 62 قانون رفع موانع تولید رقابت‌پذیر و ارتقای نظام مالی، افزایش هم افزایی بین دستگاه‌های عضو ستاد و مطالبه گری جدی از سایر دستگاه های اجرایی، نسبت به مانع زدائی و پشتیبانی از بخش تولید اقدام کرده، تا زمینه تحقق اهداف جهش تولید و شعار سال را با همکاری سایر قوا و ارکان حاکمیتی فراهم آورد.

فهرست خدمات

ارتباط با ریاست

همایش ها و سخنرانی ها

اطلاعیه ها

مزایده ها ، مناقصه ها ، فراخوان

اوقات شرعی
امروز ۱۴۰۰/۰۳/۲۹   برابر با Saturday 19th June 2021

اوقات شرعی

سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان جنوبی

سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان جنوبی
No Cache
Generate time: 27.206178029378
Query time: 17.569753646851