جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان خراسان جنوبی

logo
   
 
  •  
  • فهرست اخبار
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: فردا ( سه شنبه) از ساعت 9 صبح، 20 تن گوشت منجمد گوساله وارداتی تنظیم بازار در 21 مرکز منتخب شهر بیرجند توزیع خواهد شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: با صدور 237 فقره جواز تاسیس طرح های صنعتی در استان، پیش بینی می شود با سرمایه گذاری بیش از 70 هزار میلیارد ریال، 11 هزار و 789 نفر در سال های آتی در ...
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت با اشاره به آغاز ثبت نام انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان افزود: انتظار داریم عموم مردم با مشارکت خود ما را در تشکیل انجمن حمایت از حقوق ...
   کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان به ریاست استاندار خراسان جنوبی و دبیری رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در سالن جلسات دفتر استاندار برگزار شد.
   جلسه کمیسیون تنظیم بازار استان به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی و به دبیری رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی در استانداری برگزار شد.
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون، 147 فقره پرونده تخلف به ارزش دو میلیارد و 506 میلیون و 993 هزار ریال برای واحدهای صنفی و ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی از پیش بینی سرمایه گذاری 1000 میلیارد تومانی در سال 98 در استان خبر داد.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: 2 هزار و 100 تن اقلام اساسی و تنظیم بازار از ابتدای سال 98 در خراسان جنوبی توزیع شد.
   کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان به ریاست رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی در سالن جلسات این سازمان برگزار شد.
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: نرخ مصوب هر کیلو زولبیا و بامیه درجه یک 16 هزار و 500 و درجه دو 15 هزار و 500 تومان تعیین شده است.
مجموع بازدیدها : 1,721,278
تعداد بازدید امروز : 545
آخرین به روزرسانی : 10:11  1398/03/01