جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان خراسان جنوبی

logo
   
 
  •  
  • فهرست اخبار
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس گفت: در سال گذشته 12 جلسه کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی با 62 مصوبه در این شهرستان برگزار که قریب به 100 درصد مصوبات این جلسات اجرایی شده است.
   رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان درمیان از برگزاری دوره آموزش به بافی فرش دستباف به مدت 3 روز برای 30 نفر از متقاضیان در روستای طاغان خبر داد.
   دوره آموزشی احکام تجارت و کسب و کار ویژه اصناف در شهرستان درمیان برگزار گردید.
   اولین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان خوسف با حضور فرماندار، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
   زمان ثبت نام انتخابات اتحادیه آرایشگران، خیاطان بانوان و گلدوزی شهرستان قاینات تا تاریخ 98/2/26 ادامه خواهد داشت.
   اولین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان خوسف با حضور کلیه اعضاء در اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان برگزار گردید.
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس از توزیع 2700 کیلوگرم گوشت قرمز منجمد ویژه تنظیم بازار این شهرستان خبر داد.
   انتخابات اتحادیه آرایشگران، خیاطان، عکاسان و فیلمبرداران شهرستان سرایان به صورت الکترونیکی با حضور حداکثری صنوف در محل اداره صنعت، معدن و تجارت برگزار گردید.
   دومین جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان فردوس در سال 98 با حضور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت و سایر اعضاء با محوریت برنامه ریزی برای ماه مبارک رمضان در ...
   استاندار خراسان جنوبی در دومین روز از سفر خود به شهرستان فردوس به همراه معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، فرماندار فردوس، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و تنی چند از مدیران ...
مجموع بازدیدها : 1,721,170
تعداد بازدید امروز : 437
آخرین به روزرسانی : 10:11  1398/03/01