جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان خراسان جنوبی

logo
   
 
  •  
  • فهرست اخبار
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: فردا ( سه شنبه) از ساعت 9 صبح، 20 تن گوشت منجمد گوساله وارداتی تنظیم بازار در 21 مرکز منتخب شهر بیرجند توزیع خواهد شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: با صدور 237 فقره جواز تاسیس طرح های صنعتی در استان، پیش بینی می شود با سرمایه گذاری بیش از 70 هزار میلیارد ریال، 11 هزار و 789 نفر در سال های آتی در ...
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت با اشاره به آغاز ثبت نام انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان افزود: انتظار داریم عموم مردم با مشارکت خود ما را در تشکیل انجمن حمایت از حقوق ...
   کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان به ریاست استاندار خراسان جنوبی و دبیری رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در سالن جلسات دفتر استاندار برگزار شد.
   جلسه کمیسیون تنظیم بازار استان به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی و به دبیری رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی در استانداری برگزار شد.
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس گفت: در سال گذشته 12 جلسه کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی با 62 مصوبه در این شهرستان برگزار که قریب به 100 درصد مصوبات این جلسات اجرایی شده است.
   رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان درمیان از برگزاری دوره آموزش به بافی فرش دستباف به مدت 3 روز برای 30 نفر از متقاضیان در روستای طاغان خبر داد.
   دوره آموزشی احکام تجارت و کسب و کار ویژه اصناف در شهرستان درمیان برگزار گردید.
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون، 147 فقره پرونده تخلف به ارزش دو میلیارد و 506 میلیون و 993 هزار ریال برای واحدهای صنفی و ...
   اولین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان خوسف با حضور فرماندار، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
مجموع بازدیدها : 1,721,127
تعداد بازدید امروز : 394
آخرین به روزرسانی : 10:11  1398/03/01