جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان خراسان جنوبی

logo
   
 
  • پیام رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی به مناسبت عید سعید فطر

   پیام رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی به مناسبت عید سعید فطر

   سپاس خداوند بزرگ را که توفیق نزدیکی به بارگاه هستی بخشش را در ماه مبارک رمضان در تقدیرمان مقدر و فرصتی فراهم کرد تا با روزه داری و دعا و نیایش در این ماه؛ بار دیگر به آرامش وصف ناشدنی و بی کران الهی دست یابیم.

   رمضان ماه دلدادگی به پروردگار، ماه ضیافت الهی، ماه انس با قرآن و ماه رحمت و مغفرت به پایان رسید و اینک با دلهایی مالامال از عشق و محبت و با آرزوی اینکه طاعات و عباداتمان مقبول درگاه خداوند متعال قرار گرفته باشد به پیشواز عید سعید فطر می رویم.
   عید فطر، روز شادمانی پارسایان و پرهیزگارانی است که با برچیدن زنجیر تعلقات مادی و مهار خواهش های نفسانی خویش درخواست توبه و بازگشت شان به درگاه خداوند یکتا مقبول افتاده است و طلیعه ماه شوال پرهیزگاران را درنماز عید سعید فطر به جشن وعبادت فرا می خواند تا معبود را شاکر شوند.
   خداوند منان را سپاسگزارم که توفیق حضور در این ضیافت ربوبی را نصیب ما نمود تا با بهره گیری از خوان گسترده نعمات و برکات الهی در این ماه رحمت و فضیلت، همگام با مسلمانان با نشاط و همدلی، تلاش درجهت توسعه و بالندگی ، اقتدار و شکوفایی میهن اسلامی را رقم بزنیم.
   اینجانب، با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تبریک عید سعید فطر و جشن پیروزی نفس بر شیاطین درون و برون را به پیشگاه حضرت ولی عصر (ع)، رهبر معظم انقلاب اسلامی ( مدظله العالی ) و همه مسلمانان وبخصوص خانواده بزرگ صنعت ،معدن و تجارت تبریک عرض نموده و رستگاری، عزت، دوام سلامتی و مزید سرافرازی و شادکامی همگان را از درگاه قادر متعال مسئلت می‌ نمایم.

   داود شهرکی

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 1,766,128
تعداد بازدید امروز : 29
آخرین به روزرسانی : 16:58  1398/04/03