جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان خراسان جنوبی

logo
   
 
  • برگزاری دوره آموزشی احکام تجارت ویژه اصناف در شهرستان درمیان

   برگزاری دوره آموزشی احکام تجارت ویژه اصناف در شهرستان درمیان

   دوره آموزشی احکام تجارت و کسب و کار ویژه اصناف در شهرستان درمیان برگزار گردید.

   به گزارش روابط عمومی اداره صنعت،معدن وتجارت شهرستان درمیان رئیس اداره از برگزاری دوره آموزشی احکام تجارت و کسب و کار جهت 85 نفر از متقاضیان صدور پروانه کسب معادل2040 نفر ساعت در شهرستان درمیان خبرداد.

   علی محمد بیجاری گفت: در این دوره کتاب آموزش فقه بازار تدریس می گردد که با دعوت از اساتید مباحثی در خصوص قوانین نظام صنفی، کاروتأمین اجتماعی، مالیات،نیروی انتظامی،بهداشت ،شهرداری،فقه بازار و... مطرح می گردد.

   بیجاری با اشاره به این مطلب که رشد و ارتقای دانش و معلومات اصناف ازجمله اهداف برگزاری این دوره‌های آموزشی است گفت: ترویج فرهنگ کسب روزی حلال و ارتقا و افزایش میزان آگاهی ,دانش و سطح مهارت اصناف از دیگر اهداف برگزاری این دوره‌های آموزشی است .

   وی، آموزش اصناف را از اولویت‌های کاری این اداره و اتاق اصناف این شهرستان بیان کرد و افزود: این امر در راستای گسترش ارزش‌های دینی و کاهش آسیب‌های فردی، اخلاقی و ترویج فرهنگ کسب‌وکار حلال در شهرستان صورت می پذیرد.

   گفت: طبق تبصره ذیل بند ن ماده 30 آئین‌نامه اجرایی صدور پروانه کسب در شهرها و روستاها، متقاضیان پروانه کسب ملزم به گذرانیدن دوره آموزشی کوتاه‌مدت در زمان صدور و تمدید پروانه کسب گردیده‌اند.

   برپایه این گزارش؛ در پایان به شرکت‌کنندگان گواهی‌نامه شرکت در این دوره آموزشی اهدا گردید.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 1,721,226
تعداد بازدید امروز : 493
آخرین به روزرسانی : 10:11  1398/03/01