جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان خراسان جنوبی

logo
   
 
  • تشکیل بیش از 21 میلیون ریال پرونده تخلف در نوروز 98 در شهرستان فردوس

   تشکیل بیش از 21 میلیون ریال پرونده تخلف در نوروز 98 در شهرستان فردوس

   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس با اشاره به شناسایی 32 واحد متخلف در طرح نظارتی نوروز 98 در این شهرستان گفت: ارزش ریالی این پرونده ها 21 میلیون و 400 هزار ریال می باشد که جهت طی مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی فردوس ارجاع شده است .

   به گزارش روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس مهدی صادقی با اعلام این خبر افزود: طرح نظارتی ویژه ایام پایانی سال و نوروز 98 از ابتدای بهمن ماه سال گذشته شروع شده و تاپانزدهم فروردین 98 ادامه داشته است.

   صادقی با اشاره به اینکه در زمان اجرای این طرح گشت های مشترکی با شبکه بهداشت و درمان، تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف، میراث فرهنگی، شبکه دامپزشکی، اداره راهداری و حمل و نقل و ... از واحدهای صنفی صورت گرفته، ادامه داد: در این مدت حدود 1100 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی سطح شهرستان صورت گرفته و 35 گشت مشترک نیز با دستگاههای ذیربط برگزار شده است.

   رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان فردوس گفت : همچنین در این مدت 73 مورد گزارش به سامانه 124 این اداره و یا به صورت حضوری واصل که طبق بررسی های انجام شده 12 مورد منجر به تشکیل پرونده شده است.

   صادقی اشاره کرد: بیشترین تخلفات صورت گرفته در طول اجرای این طرح مربوط به عدم درج قیمت، گرانفروشی، عدم صدور و ارائه فاکتورو ... بوده است.

   صادقی در پایان از شهروندان عزیز درخواست نمود درصورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی وغیر صنفی از قبیل کم فروشی، گرانفروشی، عدم صدور صورتحساب، عدم درج قیمت و نصب نرخنامه و... مراتب را به سامانه 124 این اداره اطلاع داده تا در اسرع وقت مورد پیگیری قرار گیرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 1,691,086
تعداد بازدید امروز : 179
آخرین به روزرسانی : 14:26  1398/02/04