جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان خراسان جنوبی

logo
   
 
  • تشکیل 133 فقره پرونده تخلف در شهرستان فردوس

   تشکیل 133 فقره پرونده تخلف در شهرستان فردوس

   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس از شناسایی 133 واحد متخلف و تشکیل پرونده برای آنان در سال 97 در سطح شهرستان فردوس خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس مهدی صادقی با اعلام این خبر افزود: ارزش ریالی این پرونده ها 2 میلیارد و 19 میلیون و 507 هزار و 352 ریال می باشد که جهت طی مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی فردوس ارجاع شده است.

   وی با اشاره به اینکه در طول سال گشت های مشترکی با شبکه بهداشت و درمان، تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف، شبکه دامپزشکی، نیروی انتظامی و ... از واحدهای صنفی صورت گرفته، ادامه داد: در این مدت حدود 4400 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی سطح شهرستان صورت گرفته و 129 گشت مشترک نیز با دستگاه های ذیربط برگزار شده است.

   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس گفت: همچنین در این مدت 170 مورد گزارش به سامانه 124 این اداره و یا به صورت حضوری واصل که تمامی این گزارشات مورد بررسی قرار گرفته است.

   صادقی اشاره کرد: بیشترین تخلفات صورت گرفته در این مدت از نظر تعداد مربوط به عدم درج قیمت، گرانفروشی و عدم صدور و ارائه فاکتور و از نظر ارزش ریالی مربوط به عدم اعلام موجودی کالا بوده است.

   صادقی در پایان از شهروندان عزیز درخواست نمود در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی وغیر صنفی از قبیل احتکار، اختفاء و امتناع از عرضه، کم فروشی، گرانفروشی، عدم صدور صورتحساب، عدم درج قیمت و نصب نرخنامه و... مراتب را به سامانه 124 این اداره اطلاع دهند تا در اسرع وقت مورد پیگیری و رسیدگی قرار گیرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 1,691,039
تعداد بازدید امروز : 132
آخرین به روزرسانی : 14:26  1398/02/04