جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان خراسان جنوبی

logo
   
 
  • رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی خبر داد

   کسب دو رتبه برتر خراسان جنوبی در سیزدهمین المپیاد فرش دستباف ایران

   کسب دو رتبه برتر خراسان جنوبی در سیزدهمین المپیاد فرش دستباف ایران

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: مرحله کشوری سیزدهمین المپیاد فرش دستباف ایران در شهر تبریز برگزار و نمایندگان خراسان جنوبی رتبه دوم کشوری در رشته بافت و مرمت فرش را کسب کردند.

   داود شهرکی افزود: مرحله کشوری سیزدهمین المپیاد فرش ایران در استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز از تاریخ 20 لغایت 22 اسفندماه جاری و با رقابت 160 نفر از منتخبین استان ها در رشته های بافت فرش، طراحی فرش، رنگرزی الیاف فرش و مرمت فرش برگزار شد.

   شهرکی اظهار کرد: در پایان این المپیاد دو نفر از دانشجویان رشته فرش دانشکده هنر دانشگاه بیرجند برای استان افتخارآفرینی کردند.

   وی ادامه داد: خانم آرزو قرجی کلاته احمد حائز رتبه دوم کشوری در رشته بافت فرش در بخش دانشجویی گردید و خانم آتنا غلامی رتبه دوم کشوری در رشته مرمت فرش در بخش دانشجویی را کسب نموده است.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی در پایان گفت: در مجموع در بخش دانشجویی المپیاد، استان فارس رتبه اول و تهران و خراسان جنوبی به ترتیب در رتبه های دوم و سوم قرار گرفتند.

   (ضمن عرض تبریک و آرزوی توفیقات بیشتر برای این عزیزان، مراتب سپاس خود را از مسئولین محترم دانشکده هنر دانشگاه بیرجند و اساتید گرانقدر آن دانشکده اعلام میداریم.)

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 1,766,146
تعداد بازدید امروز : 47
آخرین به روزرسانی : 16:58  1398/04/03