جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان خراسان جنوبی

logo
   
 
  • رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان سرایان اعلام کرد

   تشکیل 175 میلیون ریال پرونده تخلف در سرایان

   تشکیل 175 میلیون ریال پرونده تخلف در سرایان

   رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان سرایان از تشکیل 29 فقره پرونده تخلف به ارزش 175 میلیون و 674 هزار ریال در یازده ماهه سالجاری در سطح شهرستان خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی صنعت، معدن و تجارت شهرستان سرایان، ابراهیم رجبی افزود: این تعداد پرونده طی بیش از 2000 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی شهرستان تشکیل که جهت سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی فردوس ارسال شده است.

   رجبی با اشاره به اینکه در این مدت 87 مورد گشت مشترک با دستگاه های ذیربط برگزار شده است افزود: این گشت های مشترکی با شبکه بهداشت و درمان، تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف، شبکه دامپزشکی، نیروی انتظامی و ... از واحدهای صنفی صورت گرفته است.

   وی گفت: همچنین در این مدت 87 مورد گزارش مردمی به سامانه 124 این اداره و یا به صورت حضوری رسیده که تمامی این گزارشات مورد بررسی قرار گرفته است.

   رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان سرایان تاکید کرد: با توجه به شرایط پایان سال و موج افزایش تقاضای کالاها و خدمات، تشدید بازرسی توسط حوزه بازرسی در قالب طرح نظارتی ویژه نوروز در دستور کار این اداره قرار دارد.

   وی در پایان از شهروندان عزیز درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی وغیر صنفی از قبیل احتکار، اختفاء و امتناع از عرضه، کم فروشی، گرانفروشی، عدم صدور صورتحساب، عدم درج قیمت و نصب نرخنامه و... مراتب را به سامانه 124 این اداره گزارش نمایند تا در اسرع وقت مورد پیگیری قرار گیرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 1,721,270
تعداد بازدید امروز : 537
آخرین به روزرسانی : 10:11  1398/03/01