جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان خراسان جنوبی

logo
   
 
  • افتتاح کارخانه فرآورده های چوب و MDF در سرایان

    افتتاح کارخانه فرآورده های چوب و MDF در سرایان

   کارخانه فرآورده های چوب و MDF مالکی در زمینه تولید محصولات چوبی و MDF شهرستان سرایان در ایام الله دهه فجر با حضور سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی و مسئولین شهرستان افتتاح گردید.

   کارخانه فرآورده های چوب و MDF مالکی با سرمایه گذاری 16000 میلیون ریال با ایجاد اشتغال 8 نفر به صورت مستقیم با حضور سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری، سرپرست فرمانداری شهرستان و مسئولین شهرستان افتتاح گردید.

   در ابتدای مراسم جناب آقای مالکی مدیرعامل کارخانه ضمن خیرمقدم به مسئولین گزارشی در خصوص پروژه ارائه نمود.

   زئیس صنعت، معدن وتجارت شهرستان نیز عنوان نمود: با عنایت به آماده بودن زیرساخت های پروژه آقای مالکی جهت توسعه خط تولید نیاز به تسهیلات با درصد پایین داشته تا بتوانند خط تولید خود را توسعه داده و اشتغال خود را تا 50 نفر افزایش دهند.

   سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری نیز در این مراسم از این اقدام و سرمایه گذاری در این واحد تولیدی تقدیر و تشکر نمود.

   شایان ذکر است؛ در حال حاضر این کارخانه با ظرفیت 110 تن تولید کابینت و درب چوبی و MDF و تولید 620 عدد انواع کمد و تختخواب سالانه کار خود را شروع کرده است و امید است که با اضافه نمودن خط تولید دراین کارخانه و فراهم نمودن این بستر زمینه اشتغال جوانان منطقه فراهم گردد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 1,766,138
تعداد بازدید امروز : 39
آخرین به روزرسانی : 16:58  1398/04/03