جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان خراسان جنوبی

logo
   
 
  • برگزاری سیزدهمین جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان فردوس

   برگزاری سیزدهمین جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان فردوس

   سیزدهمین جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان فردوس با حضور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت و سایر اعضاء در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس،در ابتدای این جلسه مهندس صادقی رئیس اداره صنعت ،معدن وتجارت و دبیر جلسه ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین گفت: تامین به موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، قیمت گذاری کالاها و نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی از مهمترین وظایف ستاد تنظیم بازار است که این اقدامات در راستای بهبود کسب و کار و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و کسب رضایت آنان انجام می گیرد.

   صادقی افزود: بازار نقش مهم و کلیدی در رابطه با تأمین نیاز مردم دارد و در این راه اعضای تنظیم بازار وظیفه سنگینی را بر عهده دارند.

   وی با اشاره به ترفند دشمنان برای ضربه زدن به اقتصاد کشور افزود: دشمنان با افزایش قیمت محصولات در تلاش برای فشار بر مردم و دولت هستند و در این راستا با همت داخلی باید این مشکلات را پشت سر بگذاریم.

   صادقی اظهار نمود: نباید اجازه دهیم افراد سود جو و فرصت طلب از وضعیت بازار سو استفاده کنند و در این راستا نیاز است اطلاع رسانی لازم به مردم صورت پذیرد.

   در این جلسه که با هدف بررسی وضعیت بازار و برنامه ریزی تامین و توزیع اقلام اساسی، اتخاذ تدابیر و کنترل بازار تشکیل شد، بر استمرار فعالیت گشت های سیار با هدف نظارت محسوس بر بازار و برخورد با متخلفین تاکید شد.

   در این جلسه دبیر ستاد گزارشی تحلیلی از وضعیت بازار شهرستان خصوصا وضعیت میوه و تره بار و وضعیت توزیع کالاهای تنظیم بازار را ارائه داد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 1,691,102
تعداد بازدید امروز : 195
آخرین به روزرسانی : 14:26  1398/02/04