جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان خراسان جنوبی

logo
   
 
  • توزیع بیش از 190 تن کالاهای اساسی تنظیم بازار در فردوس

    توزیع بیش از 190 تن کالاهای اساسی تنظیم بازار در فردوس

   دبیر کارگروه تنظیم بازار شهرستان فردوس از توزیع و نظارت بر یکصد و نود هزار و 650 کیلوگرم انواع کالاهای اساسی ویژه تنظیم بازار در این شهرستان در سالجاری خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان فردوس، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان گفت: از ابتداری سال 97 تا کنون 35 تن سیب درختی و پرتقال، 32 تن و 776 کیلوگرم گوشت مرغ منجمد، 26 تن و 275 کیلوگرم گوشت قرمز گوسفندی و گوساله، 30 تن برنج هندی، 30 تن و 600 کیلوگرم برنج تایلندی، 6 تن تخم مرغ و 30 تن روغن نباتی در سطح شهرستان توزیع شده است.

   مهدی صادقی افزود: این کالاها در فروشگاه های منتخب عرضه گردیده و در همین راستا 20 واحد صنفی منتخب در زمینه توزیع میوه تنظیم بازار و 16 واحد منتخب در خصوص توزیع گوشت سفید و قرمز، تخم مرغ و برنج تنظیم بازار به مردم عزیز فردوس خدمت رسانی کردند.

   صادقی با اشاره وضعیت موجودی و توزیع برخی از این اقلام در شهرستان افزود: توزیع گوشت قرمز، گوشت مرغ و برنج کماکان در سطح فروشگاه های منتخب ادامه دارد.

   رئیس اداره صمت و دبیر کارگروه تنظیم بازار فردوس در پایان اظهار نمود: روند توزیع و قیمت های مصوب اعلامی روزانه توسط بازرسان این اداره و اتاق اصناف شهرستان بررسی می شود و شهروندان عزیز در صورت مشاهده هرگونه تخلف از قبیل گرانفروشی، عرضه خارج از شبکه و ... مراتب را به سامانه 124 این اداره اطلاع داده تا سریعا بررسی شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 1,766,227
تعداد بازدید امروز : 128
آخرین به روزرسانی : 16:58  1398/04/03