جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان خراسان جنوبی

logo
   
 
  • رئیس سازمان صمت خراسان جنوبی اعلام کرد

   نظارت بر توزیع بیش از 400 تن گوشت تنظیم بازار در خراسان جنوبی

   نظارت بر توزیع بیش از 400 تن گوشت تنظیم بازار در خراسان جنوبی

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با اشاره به جذب 400 تن و توزیع 374 تن گوشت قرمز منجمد تنظیم بازار از ابتدای امسال گفت: با توجه به ضرورت بهره مندی مناسب و بهینه متقاضیان خرید گوشت قرمز منجمد تنظیم بازار، بازرسان سازمان اقدام به بازرسی و بازدید مستمر از تمامی مراکز فروشگاهی و عوامل توزیع این کالا نموده که با واحدهای متخلف برخورد قانونی صورت گرفته است.

   داود شهرکی افزود: در این راستا در بازرسی های انجام شده شش فقره پرونده تخلف به ارزش 95 میلیون و 600 هزار ریال در زمینه گران فروشی و عرضه و خرید خارج از شبکه تشکیل و جهت طی مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی استان ارسال شده است.

   شهرکی ادامه داد: در مرکز استان بالغ بر 10 فروشگاه عامل توزیع گوشت منجمد تنظیم بازار وجود دارد و محل عرضه این گوشت ها بیشتر در بازارهای روز استان و فروشگاه های زنجیره ای و بزرگ سطح استان پیش بینی شده است.

   وی تصریح کرد: قیمت فروش گوشت گوساله منجمد وارداتی برای مصرف کننده نهایی به ازای هر کیلوگرم 29 هزار و 500 تومان می باشد که عاملین توزیع موظف به عرضه گوشت مطابق با قیمت های مصوب هستند و هرگونه فروش به غیر از مصارف مردمی و خارج از شبکه و بالاتر از قیمت مصوب تخلف محسوب می گردد.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی در پایان خاطر نشان کرد: تمامی هم استانی های گرامی در صورت مشاهده هرگونه تخلف در توزیع کالاهای اساسی تنظیم بازار، مراتب را از طریق ستاد خبری 124 اعلام تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 1,657,237
تعداد بازدید امروز : 307
آخرین به روزرسانی : 12:12  1398/01/06