جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان خراسان جنوبی

logo
   
 
  • برگزاری دوازدهمین جلسه کمیته HSEE و مدیریت بحران معادن زغالسنگ طبس

   برگزاری دوازدهمین جلسه کمیته HSEE و مدیریت بحران معادن زغالسنگ طبس

   دوازدهمین جلسه کمیته HSEE و مدیریت بحران معادن زغالسنگ استان در محل معدن یال شمالی شرکت معدنی آروین نوین با حضور رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت طبس و اعضای کمیته HSEE برگزار شد.

   زارع نیا، رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان طبس در این جلسه ضمن عرض خیر مقدم به اعضای کمیته، با اشاره به تغییر در سطح وزارتخانه متبوع خواستار تحول و همکاری بیشتر در بخش ایمنی در راستای سیاست های جدید وزارتخانه شد.

   مسئول hsee شرکت سامان کاوش طبس نیز در این جلسه گزارشی از اقدامات انجام شده در خصوص رفع نواقص که در جلسه قبلی کمیته که در تاریخ توسط اعضا کمیته مطرح شده بود را ارائه نمود.

   نماینده ایمنی بهداشت و محیط زیست شرکت زغالسنگ پروده طبس نیز توضیحات کاملی در خصوص خطرات حفره های گازی و پرتاب زغال سنگ و اقدام لازم جهت پیشگیری و یا کاهش خطرات احتمالی ارائه نمود.

   مسئول ایمنی ،بهداشت و محیط مجتمع معادن زغال سنگ طبس به ارائه گزارشی از حادثه خود در کارگاه استخراج شرکت سامان کاوش پرداختند.

   بر پایه این گزارش؛ در ادامه اعضاء کمیته در قالب دو تیم از زیرزمین و تجهیزات سطحی معدن یال شمالی بازدید نمودند.

   لازم به ذکر است؛ شرکت آروین نوین بهره بردار معدن یال شمالی طبس با تولید زغالسنگ و با ظرفیت تولید سالانه 43000 تن و اشتغال 45 نفر در منطقه پروده طبس واقع شده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 1,654,997
تعداد بازدید امروز : 58
آخرین به روزرسانی : 11:40  1398/01/04