جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان خراسان جنوبی

logo
   
 
  • پیام رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی به مناسبت رحلت پیامبر اکرم (ص)، شهادت امام حسن(ع) و امام رضا (ع)

    پیام رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی به مناسبت رحلت پیامبر اکرم (ص)، شهادت امام حسن(ع) و امام رضا (ع)

   واپسین روزهای ماه حزن انگیز صفر یادآور رحلت بی همتاترین اشرف مخلوقات، پیامبر مهربانی و رسول خوبی ها، حضرت محمد مصطفی (ص) و شروع غربت و مظلومیت اهل بیت است. پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) به‌عنوان خاتم انبیا با کشیدن خط بطلان بر جاهلیت، مسیر و ادامه راه حق را برای ما سهل و هموار کرد و توانست پایه‌های حکومت اسلامی را به نحوی پی ریزی نماید که تا به امروز هیچ‌ قدرتی نتوانسته خدشه‌ای بر آن وارد کند.

   در این ایام همچنین شهادت غریبانه سبط اکبر پیامبر، حضرت امام حسن مجتبی (علیه السلام) که در صدر اسلام همچون بازویی پرتوان در کنار پدر بزرگوارش و نیز در دوران زمامداری کوتاهش از کیان اسلام و مسلمین به حق دفاع کرد، به دست همسرش جعده، دلهای شیعیان را مالامال از اندوه ساخته است.

   آخرین روز از ماه صفر نیز سالروز شهادت امام رضا علیه السلام و والا مردی است که در راه آرمان، و برای کسب خشنودی حضرت حق، شکیبا و استوار، رضای الهی را به جان پذیرفت و رهروان طریق توحید را تا رسیدن بر قله های شرف و وادی رستگاری رهنمون شد.

   بی شک گام گذاشتن در مسیر معرفت و حقانیت ائمه و بزرگانی چون آنها می‌تواند انسان‌ها و جهان بشریت را به سوی سعادت دنیوی و اخروی نزدیک کرده و مسیر توحید و تقوی را به ما نشان دهد .

   اینجانب سالروز رحلت جانگداز پیامبر گرامی و عظیم الشان اسلام حضرت رسول اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم)، شهادت دومین اختر تابناک ولایت و امامت حضرت امام حسن مجتبی (علیه السلام) و سالروز شهادت جانسوز هشتمین گوهر درخشان آسمان ولایت و امامت، حضرت علی ابن موسی الرضا (علیه السلام) را به پیشگاه مقدس حضرت ولی عصر (عج الله تعالی فرجه الشریف) و بر شیفتگان و ارادتمندان خاندان‎ عصمت‎‎ و طهارت علیهم‎‎ السلام تسلیت عرض مینمایم.

   داود شهرکی
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 1,691,076
تعداد بازدید امروز : 169
آخرین به روزرسانی : 14:26  1398/02/04