جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان خراسان جنوبی

logo
   
 
  • با حضور هیات سرمایه گذاری کشور اوگاندا در خراسان جنوبی انجام شد

   بررسی زمینه صادرات محصولات شاخص صنعتی و کشاورزی خراسان جنوبی

    بررسی زمینه صادرات محصولات شاخص صنعتی و کشاورزی خراسان جنوبی

   زمینه صادارات برخی از محصولات صنعتی و کشاورزی قائنات در نشستی با حضور هیات سرمایه گذاری کشور اوگاندا، فرماندار شهرستان، سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان و کارشناسان دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان جنوبی بررسی شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان قاینات، فرماندار شهرستان در این نشست که در محل کارخانه سیمان قاینات برگزار شد، بیان کرد : شهرستان قاینات با داشتن پتانسیل و ظرفیت های مناسب در بخش صنعت و کشاورزی می تواند در امر صادرات به کشورهایی مانند اوگاندا عملکرد خوبی داشته باشد.

   کریمی با اشاره به واحدهای صنعتی و محصولات کشاورزی شاخص این شهرستان افزود: قائنات با وجود کارخانه سیمان و بزرگترین کارخانه درب وپنجره سازی در بخش صنعت و دو محصول استراتژیک زعفران و زرشک در بخش کشاورزی و همچنین دو شرکت سهامی زراعی توانایی های زیادی در صادرات محصول به خارج از کشور را دارد.

   بر پایه این گزارش در پایان این نشست هیات سرمایه گذاری کشور اوگاندا، فرماندار شهرستان، سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان و کارشناسان دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری از کارخانه های سیمان قاین، واحد تولید پروفیل upvc و شرکت نوین لوله شهرستان قائنات بازدید بعمل آمد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 1,691,062
تعداد بازدید امروز : 155
آخرین به روزرسانی : 14:26  1398/02/04