جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان خراسان جنوبی

logo
   
 
  • به مناسبت گرامیداشت دهه تولید صورت گرفت

   دیدار رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت و هیات رئیسه اتاق اصناف فردوس با فرماندار شهرستان

   رئیس اداره صنعت معدن وتجارت فردوس بهمراه جمعی ازهمکاران، هیات رئیسه اتاق اصناف، روسای اتحادیه های صنفی و جمعی از واحدهای صنعتی و معدنی شهرستان به مناسبت دهه تولید (یکم الی دهم تیرماه) دیدار صمیمی با فرماندار شهرستان فردوس داشتند.

   به گزارش روابط عمومی اداره صنعت معدن وتجارت شهرستان فردوس در ابتدای جلسه صادقی، رئیس اداره صنعت معدن وتجارت فردوس به ارائه گزارش از وضعیت موجود بخش صنعت معدن تجارت شهرستان و همچنین گزارش عملکرد سال 1396 این حوزه در شهرستان پرداخت.

   در ادامه ریاست اتاق اصناف شهرستان به ارائه گزارش وضعیت موجود اصناف شهرستان وفعالیتهای اتاق اصناف درسال قبل پرداخته و از حمایت فرماندار شهرستان از اصناف این شهرستان و پیگیری جهت رفع موانع ومشکلات اصناف تقدیر وتشکرنمود و خواستار حمایتهای بیشتر ایشان شد.

   فرماندار شهرستان نیز در این دیدار با تبریک دهه تولید ملی به ریاست و کارکنان اداره صنعت معدن وتجارت شهرستان وکلیه تلاشگران عرصه اقتصادی شهرستان بخصوص اصناف وبازاریان و واحدهای صنعتی معدنی از عملکرد و تلاش این اداره و اتاق اصناف و مسئولین واحدهای صنعتی و معدنی در سال گذشته تشکر نمود.

   ابراهیمی خاطرنشان کرد: باید برنامه ریزی لازم برای استفاده بهینه از حضور صنعتگران و معدنکاران شهرستان، استان و حتی کشور را انجام دهیم وهدف اصلی باید رشد و توسعه این بخش و رفع موانع و مشکلات تولید باشد.

   وی افزود: فرهنگ کار و خدمت باید در کشور نهادینه شود و دولت محترم توجه ویژه به رونق فضای کسب وکار دارد.

   ایشان درپایان با اشاره به رونق فضای کسب وکار و فعالیت های اقتصادی وصنعتی اظهار نمود: مباحث سرمایه گذاری درشهرستان می بایست به جد پیگیری شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 1,657,233
تعداد بازدید امروز : 303
آخرین به روزرسانی : 12:12  1398/01/06