جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان خراسان جنوبی

logo
   
 
  • در آستانه ماه مبارک رمضان

   نمایشگاه ضیافت در بیرجند گشایش می‌‌یابد

   نمایشگاه ضیافت در بیرجند گشایش می‌‌یابد

   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی گفت: نمایشگاه ضیافت ویژه ماه مبارک رمضان در بیرجند از ۲۳ اردیبهشت ماه گشایش پیدا می‌کند و تا ۲۸ اردیبهشت ماه جاری نیز ادامه دارد.


   الیاس جویبان اظهار داشت: نمایشگاه ضیافت ویژه ماه مبارک رمضان از 23 اردیبهشت ماه گشایش پیدا کرده و تا 28 اردیبهشت ماه جاری نیز ادامه دارد.

   وی گفت: در این نمایشگاه کالاها و اقلام اساسی تنظیم بازار مانند برنج، شکر، گوشت قرمز، گوشت مرغ، گوشت گرم، گوشت منجمد، حبوبات و خرما توزیع می‌شود.

   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی با بیان اینکه در این نمایشگاه اکثر واحدهای تولیدی مستقر در استان حضور دارند، افزود: کالاهای مورد نظر در بیش از 50 غرفه عرضه می‌شود اما احتمال افزایش غرفه‌ها نیز وجود دارد.

   جویبان با بیان اینکه در نمایشگاه ضیافت امسال 10 غرفه تنظیم بازار نیز برپا می‌شود، تصریح کرد: کالاهای تنظیم بازار با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار عرضه خواهد شد.

   وی ادامه داد: اقلام و کالاهای مختلف در نمایشگاه با 10 تا 15 درصد تخفیف ارائه می‌شود و امسال عمده فروشان استان در نمایشگاه حضور خواهند داشت.

   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی خاطرنشان کرد: این نمایشگاه از ساعت 17 تا 22 به منظور تامین اقلام اساسی مردم در نمایشگاه بین‌المللی بیرجند دایر خواهد بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 1,585,850
تعداد بازدید امروز : 856
آخرین به روزرسانی : 16:19  1397/11/03