جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان خراسان جنوبی

logo
   
 
  • اطلاعیه،مزایده و مناقصه ها

   اطلاعیه،مزایده و مناقصه ها

    

    

   آگهی مزایده عمومی محدوده های اکتشافی، گواهینامه های کشف و پروانه های بهره برداری سازمان صنعت،معدن و تجارت استان خراسان جنوبی  " سال 96"

   سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی براساس قانون معادن مصوب سال 1377 و قانون اصلاح قانون معادن مصوب سال 1390و فصل چهارم آئین نامه اجرایی قانون معادن مصوب سال 1392 و دستورالعمل های مرتبط با آن  در نظر دارد تعدادی از محدوده های اکتشافی، گواهینامه های کشف و پروانه های بهره برداری مشمول مزایده را از طریق مزایده عمومی به دارندگان دارای توان فنی و مالی لازم واگذار نماید.

   بر اساس این اطلاعیه متقاضیان می توانند جهت آگاهی کامل از اطلاعات محدوده های مزایده ای، شرایط مزایده و دریافت فرم های مربوطه از روز شنبه مورخ 96/07/29 تا روز چهارشنبه مورخ 96/08/17 به آدرس اینترنتی. و یا  khs.mimt.gov.ir  سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی مراجعه  نمایند.

   ادامه  ...... مستندات مزایده ....

    

    

   آگهی مزایده عمومی محدوده های اکتشافی، گواهینامه های کشف و پروانه های بهره برداری سازمان صنعت،معدن و تجارت استان خراسان جنوبی  " سال 96"

    

   سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی براساس قانون معادن مصوب سال 1377 و قانون اصلاح قانون معادن مصوب سال 1390و فصل چهارم آئین نامه اجرایی قانون معادن مصوب سال 1392 و دستورالعمل های مرتبط با آن  در نظر دارد محدوده های اکتشافی، گواهینامه های کشف و پروانه های بهره برداری مشمول مزایده را از طریق مزایده عمومی به دارندگان دارای توان فنی و مالی لازم واگذار نماید.

    

      ادامه ......

    

    

   آگهی مزایده عمومی دوفقره گواهینامه کشف سازمان صنعت،معدن و تجارت استان خراسان جنوبی  " خرداد ماه سال 96"  

   سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی براساس قانون معادن مصوب سال 1377 و قانون اصلاح قانون معادن مصوب سال 1390و فصل چهارم آئین نامه اجرایی قانون معادن مصوب سال 1392 و دستورالعمل های مرتبط با آن  در نظر دارد دوفقره گواهینامه کشف مشمول مزایده را از طریق مزایده عمومی به دارندگان دارای توان فنی و مالی لازم واگذار نماید.

    

   - آگهی و مستندات مزایده

    

    

    

    

   آگهی مزایده عمومی محدوده های اکتشافی و گواهینامه های کشف

   سازمان صنعت،معدن و تجارت استان خراسان جنوبی   سال 95 

   سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی براساس قانون معادن مصوب سال 1377 و قانون اصلاح قانون معادن مصوب سال 1390و فصل چهارم آئین نامه اجرایی قانون معادن مصوب سال 1392 و دستورالعمل های مرتبط با آن  در نظر دارد اکتشاف و بهره برداری تعدادی از محدوده های اکتشافی،پروانه های اکتشاف و گواهینامه های کشف مشمول مزایده  را از طریق مزایده عمومی به دارندگان دارای توان فنی و مالی لازم واگذار نماید.

                - آگهی مزایده

               - مستندات مزایده

                   - اصلاحیه

    

    

   آگهی مزایده محدود سنگ نیمه قیمتی(بخش سه قلعه) شهرستان سرایان ویژه شرکت تعاونی های معدنی شهرستان سرایان - سال 95

    سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی در نظر دارد براساس قانون معادن مصوب سال 1377 و قانون اصلاح قانون معادن مصوب سال1390 و فصل چهارم آئین نامه اجرایی قانون معادن مصوب سال 1392 و دستورالعمل های مرتبط با آن  و بر اساس نامه 219679/60 مورخ 12/10/95 مدیرکل محترم دفتر امور اکتشاف وزارت متبوع محدوده اکتشافی بنام خانم محبوبه مختاری سه قلعه را از طریق مزایده محدود به تعاونیهای معدنی شهرستان سرایان واگذار  نماید.

        -  آگهی مزایده

       - مدارک و مستندات مزایده  

   مزایده فروش خودرو

   سازمان صنعت،معدن و تجارت خراسان جنوبی درنظر دارد : با عنایت به مجوز اخذ شده از کمیسیون ماده 2 لایحه قانونی نحوه استفاده از اتومبیل های دولتی و فروش اتومبیل های زائد نسبت به فروش 1 دستگاه خودروی سواری پراید و تعداد 13 دستگاه موتورسیکلت اقدام نماید.

   علاقه مندان به شرکت در مزایده می توانند از تاریخ نشر آگهی تا پایان وقت اداری مورخ29/8/95 برای بازدید و دریافت اسناد مزایده به ساختمان شهدای عبادی اقع در بلوار شهدای عبادی جنب پمپ بنزین روبروی پست برق یا وب سایت khs.mimt.gov.ir مراجعه نمایند.

   فرمها و شرایط شرکت در مزایده

   اداره امور اداری و مالی سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان جنوبی

    

   آگهی مزایده عمومی  محدوده های اکتشافی و معادن  سازمان صنعت،معدن و تجارت استان خراسان جنوبی   سال 95

    

    سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی براساس قانون معادن مصوب سال 77 و قانون اصلاح قانون معادن مصوب سال 90 و فصل چهارم آئین نامه اجرایی قانون معادن مصوب سال 92 و دستورالعمل های مرتبط با آن  در نظر دارد اکتشاف تعدادی از محدوده های اکتشافی،پروانه های اکتشاف مشمول مزایده  را به شرح لیست پیوست از طریق مزایده عمومی به دارندگان دارای توان فنی و مالی لازم واگذار نماید.

    

    

   متقاضیان می توانند جهت  ثبت نام  وارسال مدارک حداکثر تا پایان وقت اداری روز پنج شنبه مورخ 95/6/18 اقدام نمایند.

    

   اطلاعیه

    سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان ، در نظر دارد  طرح مستندسازی وساماندهی فعالیتهای معدنی (بازرسی،کسب اطلاعات پایه و تهیه نقشه توپوگرافی ازمعادن استان) را با اعتبار 1050 میلیون ریال به مدت 10روز کاری تا (پایان وقت اداری6/4/ 95 ) تمدید نماید . لذا ازکلیه شرکتهای مهندسین مشاور با گواهینامه صلاحیت معتبردر زمینه پیجویی و اکتشاف معدن دعوت بعمل می اید جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت (khs.mimt.gov.ir) مراجعه و یا با شماره تلفن 32227896-056 تماس حاصل فرمایند. به مدارکی که بعد از تاریخ  فوق تحویل پست گردیده باشند ترتیب اثرداده نخواهد شد.

     

    مدارک مناقصه به شرح ذیل می باشد:

         فراخوان

         فرم تعهدنامه منع مداخله

    

         اظهار نامه ظرفیت آماده به کار

         تعهد عدم افشای اطلاعات

    

         فرمهای بازرسی معادن عمومی

         فرمهای بازرسی معادن روباز

    

         فرمهای بازرسی معادن تزئینی

         فرمهای بازرسی معادن زیرزمینی غیر زغال

    

         فرمهای بازرسی معادن زیرزمینی

    

    

   فراخوان
   بیستمین دوره انتخاب صادرکنندگان نمونه

   فرایند ثبت نام انتخاب صادرکنندگان نمونه ملی

   فراخوان ثبت نام سومین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

    

   سومین جشنواره ملی گیاهان دارویی، فراورده‌های طبیعی و طب سنتی ایران به همت ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

   سومین جشنواره ملی گیاهان دارویی، فراورده‌های طبیعی و طب سنتی ایران از تاریخ پانزدهم تا هجدهم شهریورماه سال جاری در محل مصلی بزرگ امام خمینی (ره) با حضور مسئولان و مدیران ارشد کشوری، علاقمندان، متخصصان و جامعه علمی کشور برگزار می گردد.

   این جشنواره و نمایشگاه ملی در بخش های زیر اجرا می گردد.

   - شرکت های خصوصی

   - سازمان های دولتی و مراکز علمی-پژوهشی

   - فن بازار تخصصی گیاهان دارویی

   - دانش آموزی

   با عنایت به جایگاه و نقش مهم دانشگاه ها، سازمان های دولتی و مراکز علمی-پژوهشی در پیشبرد اهداف کمی و کیفی فناوری و ترویج علوم گیاهان دارویی و فرآورده‌های طبیعی،‌ شایسته است از بستر مناسبی که فراهم شده است نهایت بهره لازم برده شود و با حضور و ارائه آخرین یافته های کاربردی و دستاوردهای علمی- فناورانه در حوزه گیاهان دارویی، داروهای گیاهی، فرآورده های طبیعی موجبات برگزاری هرچه باشکوه‌تر این رخداد عظیم علمی- فرهنگی را فراهم نمایند.

   هم چنین از شرکت های دارای محصولات حوزه فناوری گیاهان دارویی، فرآورده های طبیعی و طب سنتی نیز دعوت بعمل می آید تا با حضور در این جشنواره به ارائه آخرین دستاوردهای فناورانه و تجاری سازی شده خود بپردازند.

   به همین منظور در صورت تمایل به حضور لازم است با مراجعه به سامانه http://reg.chtm.isti.ir  نسبت به ثبت نام اقدام فرمایید.

    

    

   دستورالعمل معافیت ماشین آلات مورد استفاده در خطوط تولید طرح های صنعتی و معدنی از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده

   جهت دریافت دستورالعمل کلیک کنید

   نمایشگاه تخصصی صنایع کوچک و خطوط تولیدی جـمهوری اسـلامی ایـران

   کابل افغانستـان

   شرکت مدیریت پروژه های نمایشگاهی اولین نمایشگاه خطوط تولیدی و صنایع کوچک جمهوری اسلامی ایران که از تاریخ 22 الی 25 تیرماه سالجاری با مجوز شماره 9174/320/95 سازمان توسعه تجارت ایران و با حمایت سفارت جمهوری اسلامی ایران در کابل در کشور افغانستان کابل برگزار می کند .

   گروه های کالایی :

           خط تولید و ماشین آلات کیک، بیسکوییت و کلوچه، تولید دستگاههای بسته بندی بهداشتی، لفاف های بسته بندی، پاکت های وکیوم، دیگ های بخار، سردخانه ها و صنایع برودتی، جت پرینتر و چاپگرهای صنعتی، راه اندازی خطوط تولید رب گوجه فرنگی، دستگاه های تولید انواع قوطی های فلزی و کنسرو، ماشین آلات پرکن، دستگاههای بستنی ساز و خطوط بسته بندی و ماشین آلات فرآوری بذر، غلات و حبوبات، انواع پریفرم، دستگاههای تاریخ زن و لیبل زن، درب ظروف بسته بندی، خشک کن های صنعتی، تجهیزات آزمایشگاهی، خطوط تولید لبنیات، تسمه های نوار نقاله، خط تولید ظروف یکبار مصرف، نایلون و نایلکس، انواع جعبه های مقوایی و کارتن، پالت های پلاستیکی، دستگاههای تولید چسب های صنعتی، ماشین آلات معدنی و برش سنگ، خدمات فنی و مهندسی و راه اندازی خطوط تولید، ماشین آلات چرم، ماشین آلات نساجی و پوشاک، دستگاههای چاپ پارچه و سنگ، گیربکسهای صنعتی،کمپرسور و تجهیزات هوای فشرده، دستگاههای صنعتی و نیمه صنعتی تصفیه آب، لیفت تراک های دیزلی و بالابرها، دستگاههای بلوکه زنی، ماشین الات سبک راهسازی، عمران و آسفالت، تولید تراکتور، ادوات و ماشین آلات کشاورزی، خطوط تولید تجهیزات آبیاری، لوله و اتصالات و مخازن، تولید نایلون های گلخانه ای، شهرک های صنعتی و فناوری، شرکتهای دانش بنیان

   این نمایشگاه در قصر اورانوس ، محل نمایشگاهی شهر کابل برگزار می شود

   آخرین زمان تحویل مدارک سفر ، تکمیل دستورالعمل و فرم کتاب و آخرین زمان تحویل بار و نمونه نمایشگاهی : 01/4/ 1395

   هزینه ارسال بار، ترخیص گمرکی و سایر هزینه های مرتبط با فروش کالا در کشور افغانستان بر عهده مشارکت کننده می باشد.

   جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت اینترنتیwww.epma.ir و یا با ستاد برگزاری نمایشگاه با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید.

                                                                                                           روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت

    

   صادرکنندگان برای صادرات کالا به عراق گواهی مبداء تهیه کنند

   سازمان توسعه تجارت در اطلاعیه‌ای اعلام کرد دولت عراق ورود هر گونه کالا به این کشور را منوط به ارائه گواهی مبدا در گمرکات ورودی این کشور کرده است و صادرات بدون ارائه این گواهی امکان‌‌پذیر نیست.

   در اطلاعیه سازمان توسعه تجارت آمده است: کلیه واحدهای تولیدی ـ صادراتی و تجار و بازرگانان صادرکننده پیش از ارسال محموله‌های صادراتی خود به مقصد عراق باید گواهی مبدا را تهیه کنند چرا که دولت عراق واردات هرگونه کالا به این کشور را بدون ارائه گواهی مبدا ممنوع کرده است.

   بر اساس این گزارش از صادرکنندگان انتظار می‌رود به منظور جلوگیری از بروز مشکل و توقف محموله‌های صادراتی در مرزهای ورودی به کشور عراق، اقدامات لازم را در این مورد انجام دهند.

   روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان جنوبی 

   برگزاری دوره های آموزشی مدیریت ریسک مقدماتی و

   مدیریت ریسک در پروژه ها

   برگزاری دوره آموزشی مدیریت ریسک مقدماتی توسط اداره آموزش ، پژوهش و فناوری سازمان به مدت 16 ساعت در تاریخ های 8 و 9 اردیبهشت ماه سال جاری

   حسب هماهنگی های انجام شده با دفتر آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت معدن وتجارت، این سازمان در نظر دارد دوره آموزشی مدیریت ریسک مقدماتی  را مورخ  8 و 9 اردیبهشت ماه به مدت 16 ساعت برگزار نماید . لازم به ذکر است حضور در این دوره برای شرکت کنندگان رایگان بوده و گواهینامه معتبر  صادر خواهد شد .

   ****************

   برگزاری دوره آموزشی مدیریت ریسک در پروژه ها توسط اداره آموزش ، پژوهش و فناوری سازمان به مدت 24ساعت در تاریخ های 13- 14و 15 اردیبهشت ماه سال جاری

   حسب هماهنگی های انجام شده با دفتر آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت معدن وتجارت، این سازمان در نظر دارد دوره آموزشی مدیریت ریسک در پروژه ها را مورخ  13- 14و 15 اردیبهشت ماه به مدت 24 ساعت  برگزار نماید . لازم به ذکر است حضور در این دوره برای شرکت کنندگان رایگان بوده و گواهینامه معتبر  صادر خواهد شد .

    

   محل برگزاری دوره ها : سازمان مدیریت صنعتی نمایندگی خراسان جنوبی واقع در خیابان طالقانی حدفاصل طالقانی 2 و 4

   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس 6-32212883 داخلی 634 و یا 32225511 تماس حاصل فرمایید.

   شماره فکس سازمان :32227447 -32212887

   اطلاعیه پروژه اکتشاف معدنی در سطح محلی و منطقه ای خراسان جنوبی 

   سازمان صنعت , معدن و تجارت  استان خراسان جنوبی در نظر دارد براساس ضوابط آیین‌نامه خرید خدمات مشاوره مصوب 1/10/88 از خدمات مشاورین دارای گواهینامه صلاحیت معتبر در زمینه پیجویی و اکتشاف معدن با پایه یک ,دو برای انجام پروژه‌ای با مشخصات زیر استفاده نماید.

   مشخصات پروژه:

   1- دستگاه اجرایی:  سازمان صنعت, معدن  و تجارت خراسان جنوبی

   2- مجری طرح: داود شهرکی  ( رئیس سازمان)

   3- برنامه زمانی تقریبی کار: از تاریخ 3/3/95  تا تاریخ 30/4/95

   4- شرح کلی خدمات و شرایط کار: پروژه اکتشاف مقدماتی مواد معدنی در سطح محلی و منطقه ای 

   5 - معیار ها و وزن آنها جهت ارزیابی کیفی  و دستورالعمل نحوه تکمیل استعلام ارزیابی کیفی مشاوران طبق آیین‌نامه خرید خدمات مشاوره مصوب 1/10/88 به صورت پیوست می باشد :

   از شرکت های واجد الشرایط دعوت می شود ضمن اعلام آمادگی، مدارک  خود را حداکثرظرف مدت ده روز  کاری از طریق پست  سفارشی به سازمان صنعت معدن و تجارت به نشانی: بیرجند- خیابان مطهری نرسیده به میدان طالقانی سازمان صنعت معدن  و تجارت خراسان جنوبی ارسال فرمایید.

   لازم است شرکت های فوق  در صورت عدم امکان اجرای این پروژه قبل از پایان مهلت مقرر مراتب را جهت پیش بینی و برنامه ریزیهای لازم به این سازمان اطلاع دهند  لذا به مکاتبات و مدارک دریافتی بعد از تاریخ مقرر ترتیب اثر داده نخواهد شد.

   ضمنا" حداقل امتیاز قابل قبول جهت دعوت به ارائه پیشنهاد60 امتیاز می باشد و کلیه مستندات و مدارک باید با امضای اشخاص مجاز رسیده و ممهور به مهر شرکت باشند .

   نتیجه ارزیابی کیفی در تاریخ  7/2/95 اعلام و از سه تا شش مشاور که حائز بالاترین امتیازات کیفی باشند جهت ارائه پیشنهاد دعوت خواهد شد.

   * دستورالعمل

   * ارزیابی کیفی

    

   اطلاعیه

   در راستای ساماندهی وضعیت واحدهای تولیدی و طرحهای صنعتی راکد و جذب سرمایه گذار ، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در نظر دارد لیست واحدهای مذکور را تهیه نماید و در اختیار سرمایه گذاران قرار دهد تا از ظرفیت های موجود در استان استفاده بهینه شود، لذا از متقاضیان محترم که تمایل دارند اسامی واحد تولیدی شان در این لیست قرار گیرد خواهشمند است تقاضای خود را بصورت کتبی (با مهر و امضای مدیر عامل یا دارنده مجوز) طبق فرمت ذیل به سازمان تحویل نماید.

   "ریاست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان

   موضوع: تقاضای درج نام شرکت/ شخص (دارنده پروانه یا جواز) در لیست متقاضیان واگذاری واحد صنعتی/طرح صنعتی

   با سلام

   احتراماً اینجانب.... دارنده پروانه/ مجوز شماره ... در زمینه تولید .... خواهشمندم نام واحد/ طرح اینجانب با مشخصات ذیل در لیست متقاضیان واگذاری استان درج شود تا به هر صورت که آن سازمان صلاح بداند در اختیار سرمایه گذاران قرار گیرد.

   نام شرکت/ شخص دارنده مجوز*

   نام محصول مندرج در مجوز

   ظرفیت تولید(واقعی)

   متراژ زمین

   متراژ زیربنا

   قیمت ماشین آلات (به حروف) بر حسب تومان

   نیاز به مشارکت در تأمین سرمایه در گردش به مبلغ (به حروف) بر حسب تومان

   آدرس محل طرح/ واحد تولیدی

   قیمت فروش کارخانه (به حروف) بر حسب تومان

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

   * چنانچه سرمایه گذاران محترم تمایل به درج نام شرکت/ دارنده مجوز در لیست مذکور را ندارند عبارت ذیل را به متن درخواست خود اضافه نمایند.

    "ضمناً خواهشمندم بجای نام شرکت/ شخص، از کد استفاده شود."

   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 05632227444 داخلی 125 (سازمان صنعت، معدن و تجارت استان- خانم قلاسی) تماس حاصل نمائید.

    

   بسمه تعالی

   فراخوان (دعوت به اظهار توان انجام کار) و ارزیابی کیفی

   موضوع بند (ب) ماده (7) آیین‌نامه خریدخدمات مشاوره مورخ 1/10/88

    

   انتخابات اتحادیه صنف شیشه فروشان و آلومنیوم کاران شهرستان بیرجند برگزار گردید.

    معاون امور بازرگانی وتوسعه تجارت سازمان صنعت،معدن وتجارت استان گفت: انتخابات اتحادیه صنف شیشه فروشان و آلومنیوم کاران شهرستان بیرجند برگزار ومسئولین اتحادیه مشخص شدند.

   مهدی ماهگلی افزود در راستای اجرایی نمودن مواد 13 الی 16 آیین نامه اجرایی انتخابات اتحادیه های صنفی ، انتخابات اتحادیه صنف شیشه فروشان و آلومنیوم کاران در شهرستان بیرجند ساعت 9 صبح روز یکشنبه مورخ 11/11/94  با حضور 87 نفر از مجموع 123 نفر واجد شرایط صنف مذکور واقع در اتاق اصناف شهرستان بیرجند برگزار گردید.

   ماهگلی افزود در این انتخابات آقایان احمد علیزاده- محمد بهدانی – حسن رستاد – جواد بهدانی – علی ربانی بعنوان اعضاء هیأت مدیره وآقای احمدرضا محمودی بعنوان بازرس بیشترین آراء را کسب نمودندکه ازتاریخ مذکوربمدت چهارسال فعالیت خواهندداشت. 

   انتخابات اتحادیه صنف فروشندگان لوازم خانگی شهرستان بیرجند برگزار گردید.

    معاون امور بازرگانی وتوسعه تجارت سازمان صنعت،معدن وتجارت استان گفت: انتخابات اتحادیه صنف فروشندگان لوازم خانگی شهرستان بیرجند برگزار ومسئولین اتحادیه مشخص شدند.

   مهدی ماهگلی افزود در راستای اجرایی نمودن مواد 13 الی 16 آیین نامه اجرایی انتخابات اتحادیه های صنفی ، انتخابات اتحادیه صنف فروشندگان لوازم خانگی در شهرستان بیرجند ساعت 12 روز یکشنبه 27دیماه با حضور 142 نفر از مجموع 263 نفر واجد شرایط صنف مذکور برگزار گردید.

   ماهگلی افزود در این انتخابات آقایان محمدعلی انصاری فرد – سید حسین میرزا جعفری – محمود قوامی – حمیدرضا خادمی – محمد حسن شرفی بعنوان اعضاء هیأت مدیره وآقای حسین بنا زاده بعنوان بازرس بیشترین آراء را کسب نمودندکه ازتاریخ مذکوربمدت چهارسال فعالیت خواهندداشت. 

   انتخابات اتحادیه صنف پارچه فروشان شهرستان بیرجند برگزار می شود

    رئیس هیات نظارت برانتخابات اتحادیه های صنفی بیرجند گفت: دراجرای ماده 23قانون نظام صنفی انتخابات اتحادیه صنف پارچه فروشان شهرستان بیرجند در روز چهار شنبه 23/10/94 ساعت 12 الی 14بعدظهر در محل  تالارصدف  برگزار می گردد.

   محمد حسین مودی افزود دراجرای ماده 23قانون نظام صنفی، از کلیه اعضاء‌دارای پروانه کسب اتحادیه فوق دعوت می شود با در دست داشتن اصل یا تصویر پروانه کسب و یا کارت عضویت عکسدار اتحادیه در روز چهار شنبه 23/10/94 ساعت 12 الی 14بعدظهر جهت شرکت درانتخابات هیات مدیره وبازرس شخصاً به نشانی تالارصدف واقع در بلوار امام رضا مراجعه و نمایندگان مورد نظر خود را ازبین داوطلبین به تعداد 5نفر عضواصلی هیات مدیره و2نفربازرسی عضو اصلی و علی البدل انتخاب نمایند .

   مودی خاطر نشان کرد براساس تبصره ماده 13آئین نامه اجرایی انتخابات اتحادیه های صنفی اعطای وکالت ویااعزام نماینده جهت دادن رای ممنوع می باشد.

   اسامی داوطلبان عضویت درهیات مدیره :

   1-      علی محمد پناهی

   2-      علی حسین آبادی

   3-      علیرضا حسین پور

   4-      علی اکبر خانی نژاد

   5-      غلامحسین خسروانی

   6-      محمد علی خوشرو

   7-      علی اکبر طنازی

   8-      احمد عباسی

   9-      محمد رضا فدویان

   10-   محمود کامیار

   11-   مجید کامیار

    اسامی داوطلبان عضویت در سمت بازرس:

   1-      مجید برادران بزاز

   2-      منصور برادران بزاز

   3-      سید رضا حسینی

   4-      محمد علی درویشی

   5-      سید عبدالرحیم قالیبافان

   6-      محمد نخعی  

   انتخابات اتحادیه صنف فروشندگان لوازم خانگی شهرستان بیرجند برگزار می شود

    رئیس هیات نظارت برانتخابات اتحادیه های صنفی بیرجند گفت: دراجرای ماده 23قانون نظام صنفی انتخابات اتحادیه صنف فروشندگان لوازم خانگی شهرستان بیرجند در روز یکشنبه 27/10/94 ساعت 12 الی 14بعد از ظهر در محل  هیات محبین الائمه برگزار می گردد.

   محمد حسین مودی افزود دراجرای ماده 23قانون نظام صنفی، از کلیه اعضاء‌دارای پروانه کسب اتحادیه دعوت می شود با در دست داشتن اصل یا تصویر پروانه کسب و یا کارت عضویت عکسدار اتحادیه در روز یکشنبه 27/10/94 ساعت 12 الی 14بعد ازظهر جهت شرکت درانتخابات هیات مدیره وبازرس شخصاً به نشانی مسجد هیات محبین الائمه  واقع در خیابان مدرس – مدرس 23 مراجعه و نمایندگان مورد نظر خود را ازبین داوطلبین به تعداد 5نفر عضواصلی هیات مدیره و2نفربازرسی عضو اصلی و علی البدل انتخاب نمایند .

   مودی خاطر نشان کرد براساس تبصره ماده 13آئین نامه اجرایی انتخابات اتحادیه های صنفی اعطای وکالت ویااعزام نماینده جهت دادن رای ممنوع می باشد.

   اسامی داوطلبان عضویت درهیات مدیره :

   محمدعلی انصاری فرد

   سید حسین میرزا جعفری

   حمید رضا خادمی

   رضا دری شوراب

   علیرضا رجائی زاده

   محمد حسن شرفی

   محمود قوامی

   محمد مودی

   احمد ناصری

   مرتضی ناصری

   اسامی داوطلبان عضویت در سمت بازرس:

   حسین بنازاده

   محمد حسین کریمیان

   راحله لطفی

    

    

   پانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست

   با شعار « اقتصاد سبز، عصر پسا تحریم »

    

   تاریخ برگزاری : 10 تا 13 اسفند ماه 1394                        محل برگزاری : نمایشگاه بین المللی تهران

   موضوع: ارتقای سطح آگاهی شرکت کنندگان جهت ارائه آخرین دستاوردهای زیست محیطی و مبادله اطلاعات و تجارب واحدهای صنعتی و معدنی

   -          در صورت تمایل به شرکت در این نمایشگاه درخواست خود را حداکثر تا پایان وقت اداری 30/9/94 به سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان جنوبی سازمان بصورت کتبی و یا ارسال به ایمیل HSEE@skimto.ir اعلام نمائید. 

   «اطلاعیه»

   «پایان آذرماه آخرین مهلت اخذ مجوز توزیع کالای دخانی»

   «عرضه کالای دخانی توسط عاملین و واحدهای صنفی فاقد مجوز از ابتدای دیماه ممنوع خواهد بود»

   براساس دستورالعمل وظایف و تعیین عاملیت فروش محصولات دخانی، صدور مجوز عاملیت استانی توزیع کالای دخانی به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان واگذار (تفویض) گردید.

   براین اساس متقاضیان واجد شرایط فقط تا پایان آذرماه سالجاری مهلت دارند ضمن مراجعه به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و ادارات تابعه در شهرستان ها با رعایت دستورالعمل ها و قوانین مربوطه نسبت به اخذ مجوز اقدام نمایند.

   لازم به ذکر است «عرضه محصولات دخانی از اول دیماه در سطح عاملین و واحدهای صنفی فاقد مجوز ممنوع بوده و با متخلفین برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.»

   ضمناً تلفن های 6-32212883 داخلی 645 آماده پاسخگویی به سئوالات متقاضیان اعلام می گردد.

   «اطلاعیه»

   «صدور مجوزهای توزیع استانی کالای دخانی به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان واگذار گردید»

    به منظور تسهیل در صدور مجوز توزیع استانی کالای دخانی و رفع مشکل متقاضیان و حسب موافقت مقام عالی وزارت            

   از این پس صدور مجوز توزیع استانی کالای دخانی با رعایت دستورالعمل ها و قوانین مربوطه توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ها انجام می پذیرد.

   متقاضیان مجوزهای توزیع استانی کالای دخانی می توانند به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و ادارات و نمایندگی های تابعه در شهرستان های استان مراجعه نمایند.

   ضمناً تلفن های 6-32212883 داخلی 645 آماده پاسخگویی به سئوالات متقاضیان اعلام می گردد.

    

    آگهی مزایده عمومی  محدوده های اکتشافی و معادن

    سازمان صنعت،معدن و تجارت استان خراسان جنوبی   سال 94

    سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی براساس قانون معادن مصوب سال 77 و قانون اصلاح قانون معادن مصوب سال 90 و فصل چهارم آئین نامه اجرایی قانون معادن مصوب سال 92 و دستورالعمل های مرتبط با آن  در نظر دارد اکتشاف و بهره برداری تعدادی از محدوده های اکتشافی،پروانه های اکتشاف و معادن مشمول مزایده  را به شرح لیست پیوست از طریق مزایده عمومی به دارندگان دارای توان فنی و مالی لازم واگذار نماید.

   بر اساس این اطلاعیه متقاضیان می توانند جهت آگاهی کامل از اطلاعات محدوده پروانه اکتشاف و دپوی بوکسیت  ، شرایط مزایده و دریافت فرم های مربوطه از روز شنبه 30/8/94 تا روز سه شنبه 10/9/94 به آدرس اینترنتیskimto.ir www. و  khs.mimt.gov.ir  سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی و یا به ساختمان شهدای عبادی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی به نشانی بیرجند ، میدان طالقانی ، بلوار شهدای عبادی ، معاونت امور معادن مراجعه نموده و پیشنهادات خود را بر اساس شرایط ارائه شده حداکثر تا پایان وقت اداری روز سه شنبه 10/9/94 در پاکت لاک و مهر شده به دبیرخانه سازمان تسلیم و رسید دریافت نمایند. پاکت نهایی باید شامل پاکت( الف) محتوی تضمین شرکت درمزایده (چک تضمینی یا ضمانت نامه بانکی و یا برگ واریز نقدی به شماره حساب2175312179002 به نام تمرکز وجوه سپرده هزینه ای) با رعایت شرایط مزایده، پاکت( ب) محتوی مدارک صلاحیت فنی و مالی و سایر مدارک مندرج در شرایط مزایده و پاکت( ج) محتوی فرم پیشنهاد قیمت مزایده باشد. همچنین شرکت کنندگان در مزایده مکلفند نام شرکت کننده و مورد مزایده را بروی همه پاکت ها ی لاک و مهر شده قید وآنرا امضا و مهر نمایند.

   پشنهادات رسیده رأس ساعت 9 صبح روز شنبه 14/9/94 در کمیسیون مزایده واقع در محل ساختمان شهید مطهری سازمان به آدرس  بیرجند، خیابان شهید مطهری مفتوح و مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.

   حضور متقاضیان در کمیسیون بلامانع است و به درخواست های ناقص، ناخوانا، مخدوش، مشروط، بدون سپرده تضمین شرکت در مزایده و یا درخواستهای واصله بعد از وقت مقرر فوق ترتیب اثر داده نخواهد شد.

   -کمیسیون در رد یا قبول پیشنهادات مختار است.

   - هزینه درج آگهی مزایده بعهده برنده ویابرندگان مزایده می باشد.

   -اشخاص حقوقی و حقیقی متقاضی شرکت در مزایده می بایست گواهی صلاحیت (توان) فنی و مالی را با ارائه مدارک به سازمان نظام مهندسی معدن استان محل ثبت شرکت یا نزدیکترین استان به محل ثبت شرکت اخذ و بهمراه مدارک مورد نیاز در مهلت مقرر به این سازمان ارائه نمایند .

   -شرکت کنندگان در مزایده می بایست آیین نامه معاملات دولتی وقانون منع مداخله کارکنان دولت وقانون معادن وآیین نامه اجرایی آن وسایر دستورالعملها وبخشنامه های وزارت صنعت ،معدن وتجارت ومراجع قانونی دیگر را بطور کامل رعایت نمایند

   -کلیه مدارک ارائه شده الزاماً می بایست برابر اصل تحویل شود 

   جدول مزایده

    بخشنامه ها

    فرم های شرکت در مزایده

    شرایط عمومی مزایده

   اطلاعیه سازمان صنعت،معدن وتجارت درخصوص محدوده های معدنی

   « با عنایت به بخشنامه ابلاغی شماره 144351/60 مورخ 31/6/94وزیر محترم  صنعت،معدن و تجارت و دستورالعمل اجرایی آن به شماره 176304/60 مورخ 16/8/94 ودر راستای تسهیل فرآیند امور و تعیین تکلیف محدوده های بلوکه شده شامل محدوده های درخواست صدور پروانه اکتشاف،پروانه های اکتشاف ابطال شده و مابقی محدوده های گواهی کشف، از بامداد روز سه شنبه مورخ 1/10/94 محدوده های مزبور وفق دستورالعمل مذکورآزاد اعلام خواهند گردید»

   تصویر بخشنامه آزادسازی محدوده های معدنی

    

    تصویر دستورالعمل اجرایی بخشنامه آزادسازی محدوده های معدنی

   آگهی مزایده عمومی پروانه اکتشاف زغالسنگ حرارتی طبس و بوکسیت قائن

   سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی در نظر دارد براساس قانون معادن مصوب سال 77 و قانون اصلاح قانون معادن مصوب سال 90 و فصل چهارم آئین نامه اجرایی قانون معادن مصوب سال 92 و دستورالعمل های مرتبط با آن و بر اساس رای مورخ 9/6/94 شورای عالی معادن و نامه 156893/60 مورخ 18/7/94 معاونت محترم امور معادن و صنایع معدنی و دبیر شورایعالی معادن محدوده پروانه اکتشاف زغالسنگ بنام آقای سید محمد لطفی فاطمی واقع در منطقه کمر مهدی شهرستان طبس و همچنین دپوی ماده معدنی بوکسیت واقع در معدن بوکسیت خیدبس شهرستان قاین را از طریق مزایده عمومی واگذار نماید.

   بر اساس این اطلاعیه متقاضیان می توانند جهت آگاهی کامل از اطلاعات محدوده پروانه اکتشاف و دپوی بوکسیت ، شرایط مزایده و دریافت فرم های مربوطه از روز سه شنبه مورخ 19/8/94 تا روز سه شنبه مورخ 26/8/94 به آدرس اینترنتیskimto.ir www. و khs.mimt.gov.ir سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی و یا به ساختمان شهدای عبادی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی به نشانی بیرجند ، میدان طالقانی ، بلوار شهدای عبادی ، معاونت امور معادن مراجعه نموده و پیشنهادات خود را بر اساس شرایط ارائه شده حداکثر تا پایان وقت اداری روز سه شنبه مورخ 3/9/94 در پاکت لاک و مهر شده به دبیرخانه سازمان تسلیم و رسید دریافت نمایند. پاکت نهایی باید شامل پاکت( الف) محتوی تضمین شرکت درمزایده (چک تضمینی یا ضمانت نامه بانکی و یا برگ واریز نقدی به شماره حساب2175312179002 به حساب تمرکز وجوه درآمد حاصل از واگذاری معادن) با رعایت شرایط مزایده، پاکت( ب) محتوی مدارک صلاحیت فنی و مالی و سایر مدارک مندرج در شرایط مزایده و پاکت( ج) محتوی فرم پیشنهاد قیمت مزایده باشد. همچنین شرکت کنندگان در مزایده مکلفند نام شرکت کننده و مورد مزایده را بروی همه پاکت ها ی لاک و مهر شده قید وآنرا امضا و مهر نمایند.

   پشنهادات رسیده رأس ساعت 10صبح روز شنبه مورخ 7/9/94 در کمیسیون مزایده واقع در محل سازمان مفتوح و مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.

   حضور متقاضیان در کمیسیون بلامانع است و به درخواست های ناقص، ناخوانا، مخدوش، مشروط، بدون سپرده تضمین شرکت در مزایده و یا درخواستهای واصله بعد از وقت مقرر فوق ترتیب اثر داده نخواهد شد.

   -کمیسیون در رد یا قبول پیشنهادات مختار است.

   - هزینه درج آگهی مزایده بعهده برنده ویابرندگان مزایده می باشد.

   -اشخاص حقوقی و حقیقی متقاضی شرکت در مزایده می بایست گواهی صلاحیت (توان) فنی و مالی را با ارائه مدارک به سازمان نظام مهندسی معدن استان محل ثبت شرکت یا نزدیکترین استان به محل ثبت شرکت اخذ و بهمراه مدارک مورد نیاز در مهلت مقرر به این سازمان ارائه نمایند .

   -شرکت کنندگان در مزایده می بایست آیین نامه معاملات دولتی وقانون منع مداخله کارکنان دولت وقانون معادن وآیین نامه اجرایی آن وسایر دستورالعملها وبخشنامه های وزارت صنعت ،معدن وتجارت ومراجع قانونی دیگر را بطور کامل رعایت نمایند

   - کلیه مدارک ارائه شده الزاماً می بایست برابر اصل تحویل شود.

   اطلاعات مزایده

   بخشنامه ها

   فرم های شرکت در مزایده

   شرایط عمومی

    

    

   آگهی برگزاری انتخابات هیأت مدیره انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان

   شهرستان بیرجند

      قابل توجه اعضاء محترم انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان در راستای اجرای آیین نامه اجرایی ماده 21 قانون حمایت بدینوسیله از کلیه ثبت نام کنندگان دعوت به عمل می آید با در دست داشتن کارت شناسایی اخذ شده در روز چهارشنبه 94/6/25 رأس ساعت10 صبح جهت شرکت در انتخابات هیأت مدیره شخصاً به نشانی سالن اجتماعات سازمان صنعت، معدن و تجارت واقع در خیابان شهید مطهری مراجعه و نمایندگان مورد نظر خود را از بین افراد ذیل به تعداد 5 نفر عضو اصلی و یک نفر بعنوان بازرس انتخاب نمایند. لازم به ذکر است طبق تبصره ماده 26 اساسنامه انجمن شهرستان هر عضو مجاز است فقط وکالت یک عضو دیگر انجمن را در غیاب وی ( با داشتن وکالت نامه معتبر با تشخیص هیأت نظارت بر انتخابات) برای رأی دادن بر عهده گیرد. 
                                  اسامی داوطلبان عضویت در هیأت مدیره/ بازرس: 

   ردیف

   نام و نام خانوادگی

   ردیف

   نام و نام خانوادگی

   1

   علیرضا یادگاری

   8

   احمدرضا شوکتی راد

   2

   محمدحسین دلیر

   9

   علی سرگلزایی

   3

   محمدجواد دهقان

   10

   محمدعلی خیرخواه

   4

   مجید احمدی

   11

   حسن خسروی

   5

   محسن فریضه

   12

   حمیدرضا پاکمهر

   6

   حجت کدخدایی

   13

   ملیحه احتشام

   7

   محمدعلی مهدوی کیا

   14

   سعید برفی آبسردی

    

   «قابل توجه کلیه دارندگان مجوز معدنی»

   «با توجه به راه اندازی سامانه کاداستر از تاریخ 16/12/93 و ضرورت ثبت نام،بروز رسانی و ایجاد حساب کاربری در سامانه مزبور و مراجعه به سازمان استان جهت فعال سازی، به اطلاع می رساند از تاریخ 1/7/94 ارائه هرگونه خدمات به متقاضیان منوط به ایجاد حساب کاربری در سایت کاداستر به آدرسhttp://cadastre.mimt.gov.ir خواهد بود.»

   ثبت نام انتخابات اتحادیه صنف ابزار، یراق ولوازم کشاورزی  بیرجند

    

   رئیس هیات نظارت برانتخابات اتحادیه های صنفی بیرجند گفت: ثبت نام انتخابات اتحادیه صنف ابزار، یراق ولوازم کشاورزی  بیرجند از تاریخ 94/03/31آغاز و بمدت 10روز ادامه دارد.

   محمد حسین مودی افزودبا عنایت به آئین نامه اجرایی انتخابات اتحادیه های صنفی (22قانون نظام صنفی) از داوطلبان عضویت در هیئت مدیره و بازرس اتحادیه صنف ابزار، یراق ولوازم کشاورزی  بیرجند که دارای شرایط ثبت نام می باشند دعوت می شود ظرف مدت پانزده روز از تاریخ 94/03/31 با ارائه مدارک مربوطه جهت ثبت نام به دبیرخانه هیات اجرایی نظارت بر انتخابات واقع در خیابان شهید مطهری سازمان صنعت ،معدن وتجارت (اداره امور اصناف وتشکلها) مراجعه نمایند.

   مودی شرایط داوطلبان را به شرح ذیل ذکر کرد

   1. تابعیت جمهوری اسلامی ایران

   2. اعتقاد والزام عملی به نظام جمهوری اسلامی ایران

   3. نداشتن سوء پیشینه کیفری مؤثر

   4. عدم ممنوعیت تصرف در اموال مانند حجر، ورشکستگی وافلاس

   5. عدم اشتغال در ارگانهای ودستگاههای اجرائی (موضوع ماده 5قانون خدمات کشوری )وهمچنین کارکنان اتحادیه هاو اتاق اصناف

   6. عدم اعتیاد به مواد مخدر

   7. عدم اشتهار به فساد

   8. داشتن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم برای افراد فاقد سابقه عضویت در هیات مدیره اتحادیه

   9. حداکثر سن در زمان ثبت نام هفتاد وپنج سال

   10. داشتن پروانه کسب معتبر دائم

   11. وثاقت وامانت

   وی همچنین مدارک مورد نیاز برای شرکت داوطلبان را نیز به شرح ذیل ذکر کرد

   1. فتوکپی پروانه کسب معتبر(2برگ)

   2. فتوکپی از تمام صفحات شناسنامه(3سری)

   3. فتوکپی مدرک پایان خدمت نظام وظیفه ویا معافیت (جهت متولدین 1337به بعد)

   4. عکس4×3رنگی (6قطعه)

   5. فتوکپی کارت ملی(2برگ)

   6. فتوکپی آخرین مدرک تحصیلی

   7. گواهی عدم سوءپیشینه کیفری

   8. گواهی عدم اعتیاد به مواد مخدر

   وی خاطر نشان کرد که داشتن اصل مدارک فوق زمان ثبت نام الزامی است.

    

   آگهی نوبت دوم  ثبت نام انتخابات اتحادیه صنف ابزار، یراق ولوازم کشاورزی

   رئیس هیات نظارت برانتخابات اتحادیه های صنفی بیرجند گفت: ثبت نام انتخابات نوبت دوم اتحادیه صنف ابزار یراق ولوازم کشاورزی بیرجند از تاریخ 94/03/18 آغاز و بمدت ده روز ادامه دارد.

   محمد حسین مودی افزود باعنایت به آئین نامه اجرایی انتخابات اتحادیه های صنفی (22قانون نظام صنفی) ازداوطلبان عضویت در هیئت مدیره و بازرس اتحادیه صنف فوق الذکرکه دارای شرایط ذیل می باشند دعوت می شود ظرف مدت ده روز از تاریخ 94/03/18 باارائه مدارک ذیل جهت ثبت نام به دبیرخانه هیات اجرایی نظارت بر انتخابات واقع در خیابان شهید مطهری سازمان صنعت ،معدن وتجارت (اداره امور اصناف وتشکلها) مراجعه نمایند.

   مودی شرایط داوطلبان را به شرح ذیل ذکر کرد

   1. تابعیت جمهوری اسلامی ایران

   2. اعتقاد والزام عملی به نظام جمهوری اسلامی ایران

   3. نداشتن سوء پیشینه کیفری مؤثر

   4. عدم ممنوعیت تصرف در اموال مانند حجر، ورشکستگی وافلاس

   5. عدم اشتغال در ارگانهای ودستگاههای اجرائی (موضوع ماده 5قانون خدمات کشوری )وهمچنین کارکنان اتحادیه هاواتاق اصناف

   6. عدم اعتیاد به مواد مخدر

   7. عدم اشتهار به فساد

   8. داشتن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم برای افراد فاقد سابقه عضویت در هیات مدیره اتحادیه

   9. حداکثر سن در زمان ثبت نام هفتاد وپنج سال

   10. داشتن پروانه کسب معتبر دائم

   11. وثاقت وامانت

   وی همچنین مدارک مورد نیازبرا شرکت داوطلبان را

   1. فتوکپی پروانه کسب معتبر(2برگ)

   2. فتوکپی از تمام صفحات شناسنامه(3سری)

   3. فتوکپی مدرک پایان خدمت نظام وظیفه ویا معافیت (جهت متولدین 1337به بعد)

   4. عکس4×3رنگی (6قطعه)

   5. فتوکپی کارت ملی(2برگ)

   6. فتوکپی آخرین مدرک تحصیلی

   7. گواهی عدم سوءپیشینه کیفری

   8. گواهی عدم اعتیاد به مواد مخدر

   ذکر کرد وخاطر نشان کرد که داشتن اصل مدارک فوق زمان ثبت نام الزامی است.

    

   اطلاعیه

   «با توجه به اینکه سامانه کاداستر(ثبت وصدورمحدوده های معدنی) از مورخ 16/12/93 راه اندازی گردیده است،کلیه دارندگان مجوز های معدنی خراسان جنوبی تا پایان خرداد ماه 94 مهلت دارند ضمن ثبت نام در سامانه کاداستر معادن به آدرس www.cadastre.mimt.gov.ir  و دریافت کد رهگیری جهت فعال سازی و انتساب محدوده خود به سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مراجعه نمایند.

   .بدیهی است ارائه هرگونه خدمات به متقاضیان مستلزم اخذ کد رهگیری و انتساب محدوده خواهد بود.»

                             روابط عمومی سازمان صنعت،معدن وتجارت خراسان جنوبی

    

   مناقصه عمومی سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان خراسان جنوبی

    سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان خراسان جنوبی در نظر دارد پروژه بازرسی وکسب اطلاعات پایه و تهیه نقشه توپوگرافی از مناطق عملیات استخراجی بمنظور تعیین میزان استخراج واقعی تعداد محدودی از معادن فعال استان را  از طریق مناقصه عمومی واگذار نماید.

   شرکت کنندگان در مناقصه باید دارای شخصیت حقوقی و رتبه بندی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و ظرفیت کاری آزاد با توجه به رقم مناقصه باشند.

   متقاضیان میتوانند ضمن دریافت مدارک از طریق سایت در صورت هرگونه سوال با مراجعه حضوری به بلوار شهدای عبادی- نبش خیابان صنایع- سازمان صنعت، معدن و تجارت یا تماس با شماره تلفن 32227896-056 اقدام نمایند .

    

     

   انتخابات اتحادیه صنف فروشندگان لوازم یدکی اتومبیل (سبک وسنگین )شهرستان بیرجند

   برگزار می شود

    رئیس هیات نظارت برانتخابات اتحادیه های صنفی بیرجند گفت: دراجرای ماده 23قانون نظام صنفی انتخابات اتحادیه صنف فروشندگان لوازم یدکی اتومبیل (سبک وسنگین )شهرستان بیرجند روزچهارشنبه مورخ 94/02/30 ساعت 9 الی 11  صبح در محل مسجد امام رضا(ع) برگزار می گردد.

   محمد حسین مودی افزود دراجرای ماده 23قانون نظام صنفی، از کلیه اعضاء‌دارای پروانه کسب آن اتحادیه دعوت کردبا دردست داشتن اصل یا تصویر پروانه کسب ویا کارت عضویت عکسدار اتحادیه در روزچهارشنبه مورخ 94/02/30 ساعت 9 الی 11صبح جهت شرکت درانتخابات هیات مدیره وبازرس شخصاً به نشانی مسجد امام رضا(ع) واقع درابتدای خیابان شهید رجائی مراجعه ونمایندگان مورد نظر خود راازبین افراد ذیل به تعداد 5نفر عضواصلی هیات مدیره و2نفربازرسی عضو اصلی وعلی البدل انتخاب نمایند .

   وی خاطر نشان کرد براساس تبصره ماده 13آئین نامه اجرایی انتخابات اتحادیه های صنفی اعطای وکالت ویااعزام نماینده جهت دادن رای ممنوع می باشد.

   داوطلبان عضویت درهیات مدیره :

   1- ابوالفضل بهلگردی

   2- محمد حیران

   3- مهدی زیوری

   4- عباسعلی عمیدیان

   5-مرتضی محسنی

    6-محمد رضا مهرور

   7-منوچهر نجفی

   8- محمد وفائی فرد

    9-علی هاشم نیا

   داوطلبان عضویت در سمت بازرس:

   1- مرتضی افضل پور

   2- محمد سمندی

   3-محمد شیبانی

   4-حسن کارکن

    

   ثبت نام نوبت دوم انتخابات اتحادیه صنف تعمیرکاران لوازم برقی وخانگی بیرجند

   رئیس هیات نظارت برانتخابات اتحادیه های صنفی بیرجند گفت: ثبت نام انتخابات نوبت دوم اتحادیه صنف تعمیرکاران لوازم برقی وخانگی بیرجند از تاریخ 94/02/22 آغاز و بمدت ده روز ادامه دارد.

   محمد حسین مودی افزود باعنایت به آئین نامه اجرایی انتخابات اتحادیه های صنفی (22قانون نظام صنفی) ازداوطلبان عضویت در هیئت مدیره و بازرس اتحادیه صنف تعمیرکاران لوازم برقی وخانگی بیرجند که دارای شرایط ذیل می باشند دعوت می شود ظرف مدت ده روز از تاریخ 94/02/22 باارائه مدارک ذیل جهت ثبت نام به دبیرخانه هیات اجرایی نظارت بر انتخابات واقع در خیابان شهید مطهری سازمان صنعت ،معدن وتجارت (اداره امور اصناف وتشکلها) مراجعه نمایند.

   مودی شرایط داوطلبان را به شرح ذیل ذکر کرد :

   1. تابعیت جمهوری اسلامی ایران

   2. اعتقاد والزام عملی به نظام جمهوری اسلامی ایران

   3. نداشتن سوء پیشینه کیفری مؤثر

   4. عدم ممنوعیت تصرف در اموال مانند حجر، ورشکستگی وافلاس

   5. عدم اشتغال در ارگانهای ودستگاههای اجرائی (موضوع ماده 5قانون خدمات کشوری )وهمچنین کارکنان اتحادیه هاواتاق اصناف

   6. عدم اعتیاد به مواد مخدر

   7. عدم اشتهار به فساد

   8. داشتن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم برای افراد فاقد سابقه عضویت در هیات مدیره اتحادیه

   9. حداکثر سن در زمان ثبت نام هفتاد وپنج سال

   10. داشتن پروانه کسب معتبر دائم

   11. وثاقت وامانت

   وی همچنین مدارک مورد نیازبرای شرکت داوطلبان را

   1. فتوکپی پروانه کسب معتبر(2برگ)

   2. فتوکپی از تمام صفحات شناسنامه(3سری)

   3. فتوکپی مدرک پایان خدمت نظام وظیفه ویا معافیت (جهت متولدین 1337به بعد)

   4. عکس4×3رنگی (6قطعه)

   5. فتوکپی کارت ملی(2برگ)

   6. فتوکپی آخرین مدرک تحصیلی

   7. گواهی عدم سوءپیشینه کیفری

   8. گواهی عدم اعتیاد به مواد مخدر

   وی خاطر نشان کرد که داشتن اصل مدارک فوق زمان ثبت نام الزامی است.

     

   ثبت نام مرحله دوم انتخابات هیئت مدیره اتحادیه صنف صافکار ورادیاتور ساز بیرجند

   رئیس هیات نظارت برانتخابات اتحادیه های صنفی بیرجند گفت: ثبت نام انتخابات نوبت دوم اتحادیه صنف صافکار ورادیاتور ساز  بیرجند از تاریخ 94/02/22 آغاز و بمدت ده روز ادامه دارد.

   محمد حسین مودی افزود باعنایت به آئین نامه اجرایی انتخابات اتحادیه های صنفی (22قانون نظام صنفی) ازداوطلبان عضویت در هیئت مدیره و بازرس اتحادیه صنف صافکار ورادیاتور ساز  بیرجند که دارای شرایط ذیل می باشند دعوت می شود ظرف مدت ده روز از تاریخ 94/02/22 باارائه مدارک ذیل جهت ثبت نام به دبیرخانه هیات اجرایی نظارت بر انتخابات واقع در خیابان شهید مطهری سازمان صنعت ،معدن وتجارت (اداره امور اصناف وتشکلها) مراجعه نمایند.

   مودی شرایط داوطلبان را به شرح ذیل ذکر کرد :

   1. تابعیت جمهوری اسلامی ایران

   2. اعتقاد والزام عملی به نظام جمهوری اسلامی ایران

   3. نداشتن سوء پیشینه کیفری مؤثر

   4. عدم ممنوعیت تصرف در اموال مانند حجر، ورشکستگی وافلاس

   5. عدم اشتغال در ارگانهای ودستگاههای اجرائی (موضوع ماده 5قانون خدمات کشوری )وهمچنین کارکنان اتحادیه هاواتاق اصناف

   6. عدم اعتیاد به مواد مخدر

   7. عدم اشتهار به فساد

   8. داشتن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم برای افراد فاقد سابقه عضویت در هیات مدیره اتحادیه

   9. حداکثر سن در زمان ثبت نام هفتاد وپنج سال

   10. داشتن پروانه کسب معتبر دائم

   11. وثاقت وامانت

   وی همچنین مدارک مورد نیازبرای شرکت داوطلبان را

   1. فتوکپی پروانه کسب معتبر(2برگ)

   2. فتوکپی از تمام صفحات شناسنامه(3سری)

   3. فتوکپی مدرک پایان خدمت نظام وظیفه ویا معافیت (جهت متولدین 1337به بعد)

   4. عکس4×3رنگی (6قطعه)

   5. فتوکپی کارت ملی(2برگ)

   6. فتوکپی آخرین مدرک تحصیلی

   7. گواهی عدم سوءپیشینه کیفری

   8. گواهی عدم اعتیاد به مواد مخدر

   وی خاطر نشان کرد که داشتن اصل مدارک فوق زمان ثبت نام الزامی است.

    

   آگهی نوبت سوم ثبت نام انتخابات

   اتحادیه صنف فروشندگان لوازم التحریر وکتاب فروشان

         احتراماً با عنایت به آئین نامه اجرایی انتخابات اتحادیه های صنفی (22قانون نظام صنفی) ازداوطلبان عضویت در هیئت مدیره  و بازرس اتحادیه صنف فوق الذکرکه دارای شرایط ذیل می باشند دعوت می شود ظرف مدت ده روز از تاریخ 94/02/14 باارائه مدارک ذیل جهت ثبت نام به دبیرخانه هیات اجرایی نظارت بر انتخابات واقع در خیابان شهید مطهری سازمان صنعت ،معدن وتجارت (اداره امور اصناف وتشکلها) مراجعه نمایند.

   شرایط داوطلبان :

   1- تابعیت جمهوری اسلامی ایران

   2- اعتقاد والزام عملی به نظام جمهوری اسلامی ایران

   3- نداشتن سوء پیشینه کیفری مؤثر

   4- عدم ممنوعیت تصرف در اموال مانند حجر، ورشکستگی وافلاس

   5- عدم اشتغال در ارگانهای ودستگاههای اجرائی (موضوع ماده 5قانون خدمات کشوری )وهمچنین کارکنان اتحادیه هاواتاق اصناف

   6- عدم اعتیاد به مواد مخدر

   7- عدم اشتهار به فساد

   8- داشتن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم برای افراد فاقد سابقه عضویت در هیات مدیره اتحادیه

   9- حداکثر سن در زمان ثبت نام هفتاد وپنج سال

   10- داشتن پروانه کسب معتبر دائم

   11- وثاقت وامانت

   مدارک مورد نیاز:

   1- فتوکپی پروانه کسب معتبر(2برگ)

   2- فتوکپی از تمام صفحات شناسنامه(3سری)

   3- فتوکپی مدرک پایان خدمت نظام وظیفه ویا معافیت (جهت متولدین 1337به بعد)

   4- عکس4×3رنگی (6قطعه)

   5- فتوکپی کارت ملی(2برگ)

   6- فتوکپی آخرین مدرک تحصیلی

   7- گواهی  عدم سوءپیشینه کیفری

   8- گواهی عدم اعتیاد به مواد مخدر

   ((داشتن اصل مدارک فوق زمان ثبت نام الزامی است))

   مودی - رئیس هیات اجرایی نظارت بر انتخابات اتحادیه های صنفی بیرجند

    

   مناقصه عمومی سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان خراسان جنوبی

    وزارت صنعت معدن وتجارت (سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان خراسان جنوبی) در نظر دارد پروژه  بازدید ، شناخت و ارزیابی لااقل تعداد 450  فقره از محدوده های پروانه های اکتشافی ابطال شده و محدوده های اکتشافی در اختیار خود را  از طریق مناقصه عمومی واگذار نماید . شرکت کنندگان در مناقصه باید دارای شخصیت حقوقی و رتبه بندی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و ظرفیت کاری آزاد با توجه به رقم مناقصه باشند.

   در صورتیکه بدلیل مشکلات فنی دستیابی به سایت سازمان میسر نباشد متقاضیان میتوانند با مراجعه حضوری نسبت به دریافت مدارک یا تماس با شماره تلفن 32227896-056 اقدام نمایند .

   ثبت نام انتخابات نوبت دوم اتحادیه صنف فروشندگان لوازم التحریر وکتاب فروشان بیرجند

   رئیس هیات نظارت برانتخابات اتحادیه های صنفی بیرجند گفت: ثبت نام انتخابات اتحادیه صنف فروشندگان لوازم التحریر وکتاب فروشان بیرجند از تاریخ تاریخ 01/02/94 آغاز و بمدت ده روز ادامه دارد.

    محمد حسین مودی افزودباعنایت به آئین نامه اجرایی انتخابات اتحادیه های صنفی (22قانون نظام صنفی) ازداوطلبان عضویت در هیئت مدیره و بازرس اتحادیه صنف فوق الذکرکه دارای شرایط ذیل می باشند دعوت می شود ظرف مدت ده روز از تاریخ 01/02/94 باارائه مدارک ذیل جهت ثبت نام به دبیرخانه هیات اجرایی نظارت بر انتخابات واقع در خیابان شهید مطهری سازمان صنعت ،معدن وتجارت (اداره امور اصناف وتشکلها) مراجعه نمایند.

   مودی شرایط داوطلبان را به شرح ذیل ذکر کرد

   1. تابعیت جمهوری اسلامی ایران

   2. اعتقاد والزام عملی به نظام جمهوری اسلامی ایران

   3. نداشتن سوء پیشینه کیفری مؤثر

   4. عدم ممنوعیت تصرف در اموال مانند حجر، ورشکستگی وافلاس

   5. عدم اشتغال در ارگانهای ودستگاههای اجرائی (موضوع ماده 5قانون خدمات کشوری )وهمچنین کارکنان اتحادیه هاواتاق اصناف

   6. عدم اعتیاد به مواد مخدر

   7. عدم اشتهار به فساد

   8. داشتن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم برای افراد فاقد سابقه عضویت در هیات مدیره اتحادیه

   9. حداکثر سن در زمان ثبت نام هفتاد وپنج سال

   10. داشتن پروانه کسب معتبر دائم

   11. وثاقت وامانت

   وی همچنین مدارک مورد نیازبرا شرکت داوطلبان را

   1. فتوکپی پروانه کسب معتبر(2برگ)

   2. فتوکپی از تمام صفحات شناسنامه(3سری)

   3. فتوکپی مدرک پایان خدمت نظام وظیفه ویا معافیت (جهت متولدین 1337به بعد)

   4. عکس4×3رنگی (6قطعه)

   5. فتوکپی کارت ملی(2برگ)

   6. فتوکپی آخرین مدرک تحصیلی

   7. گواهی عدم سوءپیشینه کیفری

   8. گواهی عدم اعتیاد به مواد مخدر

   ذکر کرد وخاطر نشان کرد که داشتن اصل مدارک فوق زمان ثبت نام الزامی است.

    

   انتخابات اتحادیه صنف نقاشان اتومبیل شهرستان بیرجند برگزار گردید

    

   معاون امور بازرگانی وتوسعه تجارت سازمان صنعت،معدن وتجارت استان گفت: انتخابات اتحادیه صنف نقاشان و اتوسرویس اتومبیل شهرستان بیرجند برگزار ومسئولین اتحادیه مشخص شدند.

    مهدی ماهگلی افزود در راستای اجرایی نمودن مواد 13 الی 16 آیین نامه اجرایی انتخابات اتحادیه های صنفی ، انتخابات اتحادیه صنف نقاشان و اتوسرویس اتومبیل در شهرستان بیرجند ساعت 8 صبح روز سه شنبه مور 18/1/94  با حضور 83 نفر از مجموع 194 نفر واجد شرایط صنف مذکور واقع در مسجد امام رضا ع برگزار گردید.

   ماهگلی افزود در این انتخابات آقایان حسین سیرتی- حسین عرفانیان-حسن چهکندی نژاد-مهدی چهکندی-جوادرزقی بعنوان اعضاء هیأت مدیره وآقای جوادآزادبعنوان بازرس بیشترین آراء را کسب نمودندکه ازتاریخ مذکوربمدت چهارسال فعالیت خواهندداشت.

    

   ثبت نام تسهیلات قرض الحسنه پشتیبان مشاغل خانگی  

   باعنایت به آئین نامه اجرایی انتخابات اتحادیه های صنفی (22قانون نظام صنفی) ازداوطلبان عضویت در هیئت مدیره و بازرس اتحادیه صنف فوق الذکرکه دارای شرایط ذیل می باشند دعوت می شود ظرف مدت پانزده روز از تاریخ 16/12/93 باارائه مدارک ذیل جهت ثبت نام به دبیرخانه هیات اجرایی نظارت بر انتخابات واقع در خیابان شهید مطهری سازمان صنعت ،معدن وتجارت (اداره امور اصناف وتشکلها) مراجعه نمایند.

   شرایط داوطلبان :

   1. تابعیت جمهوری اسلامی ایران

   2. اعتقاد والزام عملی به نظام جمهوری اسلامی ایران

   3. نداشتن سوء پیشینه کیفری مؤثر

   4. عدم ممنوعیت تصرف در اموال مانند حجر، ورشکستگی وافلاس

   5. عدم اشتغال در ارگانهای ودستگاههای اجرائی (موضوع ماده 5قانون خدمات کشوری )وهمچنین کارکنان اتحادیه هاواتاق اصناف

   6. عدم اعتیاد به مواد مخدر

   7. عدم اشتهار به فساد

   8. داشتن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم برای افراد فاقد سابقه عضویت در هیات مدیره اتحادیه

   9. حداکثر سن در زمان ثبت نام هفتاد وپنج سال

   10. داشتن پروانه کسب معتبر دائم

   11. وثاقت وامانت

   مدارک مورد نیاز:

   1. فتوکپی پروانه کسب معتبر(2برگ)

   2. فتوکپی از تمام صفحات شناسنامه(3سری)

   3. فتوکپی مدرک پایان خدمت نظام وظیفه ویا معافیت (جهت متولدین 1337به بعد)

   4. عکس4×3رنگی (6قطعه)

   5. فتوکپی کارت ملی(2برگ)

   6. فتوکپی آخرین مدرک تحصیلی

   7. گواهی عدم سوءپیشینه کیفری

   8. گواهی عدم اعتیاد به مواد مخدر

   ((داشتن اصل مدارک فوق زمان ثبت نام الزامی است))

   مودی -رئیس هیات اجرایی نظارت بر انتخابات اتحادیه های صنفی بیرجند 

    

   آگهی نوبت اول ثبت نام انتخابات اتحادیه صنف فروشندگان مصالح ساختمانی

         باعنایت به آئین نامه اجرایی انتخابات اتحادیه های صنفی (22قانون نظام صنفی) ازداوطلبان عضویت در هیئت مدیره  و بازرس اتحادیه صنف فوق الذکرکه دارای شرایط ذیل می باشند دعوت می شود ظرف مدت پانزده روز از تاریخ 16/12/93 باارائه مدارک ذیل جهت ثبت نام به دبیرخانه هیات اجرایی نظارت بر انتخابات واقع در خیابان شهید مطهری سازمان صنعت ،معدن وتجارت (اداره امور اصناف وتشکلها) مراجعه نمایند.

    

   شرایط داوطلبان :

   تابعیت جمهوری اسلامی ایران

   اعتقاد والزام عملی به نظام جمهوری اسلامی ایران

   نداشتن سوء پیشینه کیفری مؤثر

   عدم ممنوعیت تصرف در اموال مانند حجر، ورشکستگی وافلاس

   عدم اشتغال در ارگانهای ودستگاههای اجرائی (موضوع‌ماده 5قانون خدمات کشوری) وهمچنین کارکنان اتحادیه هاواتاق اصناف

   عدم اعتیاد به مواد مخدر

   عدم اشتهار به فساد

   داشتن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم برای افراد فاقد سابقه عضویت در هیات مدیره اتحادیه

   حداکثر سن در زمان ثبت نام هفتاد وپنج سال

   داشتن پروانه کسب معتبر دائم

   وثاقت وامانت

   مدارک مورد نیاز:

   فتوکپی پروانه کسب معتبر(2برگ)

   فتوکپی از تمام صفحات شناسنامه(3سری)

   فتوکپی مدرک پایان خدمت نظام وظیفه ویا معافیت (جهت متولدین 1337به بعد)

   عکس4×3رنگی (6قطعه)

   فتوکپی کارت ملی(2برگ)

   فتوکپی آخرین مدرک تحصیلی

   گواهی  عدم سوءپیشینه کیفری

   گواهی عدم اعتیاد به مواد مخدر

   ((داشتن اصل مدارک فوق زمان ثبت نام الزامی است))

                                        مودی - رئیس هیات اجرایی نظارت بر انتخابات اتحادیه های صنفی بیرجند

    

    

   به اطلاع تولید کنندگان غیر متمرکز فرش دستباف خراسان جنوبی می رساند جهت آگاهی از شرایط و ثبت نام تسهیلات قرض الحسنه پشتیبان مشاغل خانگی به سازمان و اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستانهای استان مراجعه نمایند. لازم بذکر است این تسهیلات مختص تولید کنندگان کارگاهی و افراد پشتیبان قالیبافی می باشد و به بافندگان خانگی تعلق نمی گیرد.

   شرایط :

   1- ثبت نام در سایت http://www.mashaghelkhanegi.ir به عنوان پشتیبان

   2- ثبت نام از افراد تحت پوشش به تعداد 20 نفر در سایت http://www.mashaghelkhanegi.ir

   3- عقد قرارداد با بافندگان تحت پوشش براساس فرمت مشاغل خانگی (موجود در سایت)

   4- اخذ رضایت نامه از سرپرست بافندگان تحت پوشش

   5- تصویر شناسنامه و کارت ملی بافندگان تحت پوشش

   6- تصویر شناسنامه و کارت ملی پشتیبان

   7- تصویر کارت پایان خدمت پشتیبان

   8- گواهی عدم سوء پیشینه

   9- تصویر آخرین مدرک تحصیلی پشتیبان

   10- تصویر پروانه تولید از اتحادیه بافندگان و تولید کنندگان فرش

   11- تصویر کارت مهارت مرتبط با تولید فرش

    

    

    

   فراخوان درخصوص طرح تحقیقاتی

   از کلیه واحدهای صنعتی، معدنی، مراکز تجاری و تحقیقاتی دارنده مجوز از این سازمان دعوت می گردد در صورت نیاز به انجام طرح تحقیقاتی در آن مجموعه ،درخواست خود را ارسال نمایند.

   "در راستای اجرای تفاهم نامه همکاری آموزشی، پژوهشی و فناوری فیمابین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت صنعت، معدن و تجارت، از کلیه واحدهای صنعتی، معدنی، مراکز تجاری و تحقیقاتی دارنده مجوز از این سازمان دعوت می گردد در صورت نیاز به انجام طرح تحقیقاتی در آن مجموعه، نسبت به تکمیل فرم ذیل حداکثر تا تاریخ 94/5/15 اقدام فرمایند."

   جهت دریافت فرم روی فرم نیاز سنجی کلیک کنید

   *********

    

   آگهی مزایده عمومی محدوده های اکتشافی، گواهینامه های کشف و پروانه های بهره برداری سازمان صنعت،معدن و تجارت استان خراسان جنوبی  " سال 96"

    

   سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی براساس قانون معادن مصوب سال 1377 و قانون اصلاح قانون معادن مصوب سال 1390و فصل چهارم آئین نامه اجرایی قانون معادن مصوب سال 1392 و دستورالعمل های مرتبط با آن  در نظر دارد محدوده های اکتشافی، گواهینامه های کشف و پروانه های بهره برداری مشمول مزایده را از طریق مزایده عمومی به دارندگان دارای توان فنی و مالی لازم واگذار نماید.

   بر اساس این اطلاعیه متقاضیان می توانند جهت آگاهی کامل از اطلاعات محدوده های مزایده ای، شرایط مزایده و دریافت فرم های مربوطه از روز چهارشنبه مورخ 96/04/28 تا روز پنجشنبه مورخ 96/05/19 به آدرس اینترنتی  khs.mimt.gov.ir  سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی مراجعه نمایند.

مجموع بازدیدها : 1,585,725
تعداد بازدید امروز : 731
آخرین به روزرسانی : 16:19  1397/11/03