جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان خراسان جنوبی

logo
   
 
  •  
  • فهرست اخبار
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در حاشیه بازدید از کارخانه چدن خوسف عنوان کرد
   معاون امور معادن و صنایع معدنی وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ایران اکنون جایگاه نهم را در تولید فولاد در دنیا دارد که با پیشرفت های اخیر کشور در این صنعت هدف گذاری ما کسب جایگاه هفتم جهان در دو سال ...
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید از معدن و کارخانه فراوری مس قلعه زری خوسف
   معاون امور معادن و صنایع معدنی وزیر صنعت، معدن و تجارت به همراه معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار، فرماندار خوسف و رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان از معدن مس قلعه زری شهرستان خوسف و کارخانه ...
   فرماندار شهرستان خوسف به همراه مدیر کل محیط زیست استان، رئیس آب منطقه ای بیرجند، رئیس صنعت، معدن و تجارت خوسف و نمایندگان شرکت زمین کاوان زمان از معدن طلای کودکان در منطقه قلعه زری خوسف بازدید کردند.
   سومین جلسه کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی شهرستان خوسف با حضور مسئول نمایندگی صنعت، معدن و تجارت و سایر اعضای کمیسیون برگزار شد.
   سرپرست نمایندگی صنعت، معدن و تجارت خوسف خبر داد
   سرپرست نمایندگی صنعت، معدن و تجارت شهرستان خوسف از جذب و توزیع حدود 22 تن انواع کالای تنظیم بازار شامل مرغ منجمد، گوشت گوساله وارداتی، شکر و برنج هندی در این شهرستان خبر داد.
   معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، فرماندار شهرستان خوسف، معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت و جمعی از مدیران شهرستانی از معدن شادان و معدن قلعه زری بازدید کردند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی به همراه مدیر عامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران و معاون فرماندار شهرستان خوسف از کارخانه چدن کویر خاوران بازدید کردند.
   دومین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان خوسف به ریاست فرماندار و دبیری مسئول صنعت، معدن و تجارت شهرستان برگزار شد.
   معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور همراه با استاندار خراسان جنوبی و فرماندار شهرستان خوسف و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی از کارخانه چدن کویر خاوران بازدید کردند.

   اولین جلسه کمیسیون نظارت بر سازمانهای صنفی شهرستان خوسف در سال 97 برگزار شد.
مجموع بازدیدها : 1,657,168
تعداد بازدید امروز : 238
آخرین به روزرسانی : 12:12  1398/01/06