جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان خراسان جنوبی

logo
   
 
  •  
  • فهرست اخبار
   اولین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان خوسف با حضور فرماندار، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
   اولین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان خوسف با حضور کلیه اعضاء در اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان برگزار گردید.
   رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان خوسف گفت: در سال گذشته یک هزار و 20 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی شهرستان خوسف انجام شده است.
   رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان خوسف گفت: سالانه سه میلیون و 200 هزار تن انواع مواد معدنی از 30 معدن این شهرستان استخراج می شود.
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در حاشیه بازدید از کارخانه چدن خوسف عنوان کرد
   معاون امور معادن و صنایع معدنی وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ایران اکنون جایگاه نهم را در تولید فولاد در دنیا دارد که با پیشرفت های اخیر کشور در این صنعت هدف گذاری ما کسب جایگاه هفتم جهان در دو سال ...
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید از معدن و کارخانه فراوری مس قلعه زری خوسف
   معاون امور معادن و صنایع معدنی وزیر صنعت، معدن و تجارت به همراه معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار، فرماندار خوسف و رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان از معدن مس قلعه زری شهرستان خوسف و کارخانه ...
   فرماندار شهرستان خوسف به همراه مدیر کل محیط زیست استان، رئیس آب منطقه ای بیرجند، رئیس صنعت، معدن و تجارت خوسف و نمایندگان شرکت زمین کاوان زمان از معدن طلای کودکان در منطقه قلعه زری خوسف بازدید کردند.
   سومین جلسه کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی شهرستان خوسف با حضور مسئول نمایندگی صنعت، معدن و تجارت و سایر اعضای کمیسیون برگزار شد.
   سرپرست نمایندگی صنعت، معدن و تجارت خوسف خبر داد
   سرپرست نمایندگی صنعت، معدن و تجارت شهرستان خوسف از جذب و توزیع حدود 22 تن انواع کالای تنظیم بازار شامل مرغ منجمد، گوشت گوساله وارداتی، شکر و برنج هندی در این شهرستان خبر داد.
   معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، فرماندار شهرستان خوسف، معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت و جمعی از مدیران شهرستانی از معدن شادان و معدن قلعه زری بازدید کردند.
مجموع بازدیدها : 1,721,202
تعداد بازدید امروز : 469
آخرین به روزرسانی : 10:11  1398/03/01