جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان خراسان جنوبی

logo
   
 
  •  
  • فهرست اخبار
   جلسه کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی شهرستان درمیان در محل اداره درمیان با حضور اعضای کمیسیون نظارت برگزار گردید.

   رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان درمیان از تحقق 120 درصدی اشتغال حوزه صنعت، معدن و تجارت این شهرستان خبر داد.
   اداره صنعت، معدن و تجارت درمیان در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی که به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با شعار ” افتخار به گذشته و امید به آینده ” در محل سالن شهید ...
   رئیس صنعت، معدن و تجارت درمیان از جذب مبلغ 3 میلیارد و 220 میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خانگی در سالجاری خبر داد.
   دبیر کارگروه تنظیم بازار شهرستان درمیان از توزیع و نظارت بر 256 کیلوگرم انواع کالاهای اساسی ویژه طرح تنظیم بازار در این شهرستان در سالجاری خبر داد.
   با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان
   مانور اطفای حریق به مناسبت گرامیداشت هفته پدافندغیرعامل و با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی در کارخانه سیمان باقران شهرستان درمیان برگزار گردید.
   دومین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان درمیان در محل فرمانداری شهرستان و به ریاست فرماندار و با حضور رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان و سایر اعضا برای بررسی مسائل ومشکلات تعدادی از واحدهای ...
   رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان درمیان از صدور 63 فقره پروانه کسب صنفی در شهرستان در 7 ماهه ابتدای سالجاری خبر داد.
   چهارمین جلسه کمیسیون نظارت برسازمان های صنفی در شهرستان درمیان با حضور مسئول نمایندگی صنعت، معدن و تجارت درمیان و سایر اعضا در محل نمایندگی صنعت،معدن و تجارت برگزار گردید.
   دبیر ستاد تنظیم بازار شهرستان درمیان از توزیع و نظارت بر 174 هزار و 812 کیلوگرم انواع کالاهای اساسی تنظیم بازار در6 ماهه اول سالجاری خبر داد.
مجموع بازدیدها : 1,657,202
تعداد بازدید امروز : 272
آخرین به روزرسانی : 12:12  1398/01/06