جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان خراسان جنوبی

logo
   
 
  •  
  • فهرست اخبار
   دبیر کارگروه تنظیم بازار شهرستان درمیان از توزیع و نظارت بر 256 کیلوگرم انواع کالاهای اساسی ویژه طرح تنظیم بازار در این شهرستان در سالجاری خبر داد.
   با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان
   مانور اطفای حریق به مناسبت گرامیداشت هفته پدافندغیرعامل و با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی در کارخانه سیمان باقران شهرستان درمیان برگزار گردید.
   دومین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان درمیان در محل فرمانداری شهرستان و به ریاست فرماندار و با حضور رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان و سایر اعضا برای بررسی مسائل ومشکلات تعدادی از واحدهای ...
   رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان درمیان از صدور 63 فقره پروانه کسب صنفی در شهرستان در 7 ماهه ابتدای سالجاری خبر داد.
   چهارمین جلسه کمیسیون نظارت برسازمان های صنفی در شهرستان درمیان با حضور مسئول نمایندگی صنعت، معدن و تجارت درمیان و سایر اعضا در محل نمایندگی صنعت،معدن و تجارت برگزار گردید.
   دبیر ستاد تنظیم بازار شهرستان درمیان از توزیع و نظارت بر 174 هزار و 812 کیلوگرم انواع کالاهای اساسی تنظیم بازار در6 ماهه اول سالجاری خبر داد.
   در کارگروه تنظیم بازار درمیان تاکید شد
   دومین جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان درمیان به ریاست فرماندار شهرستان و با دبیری مسئول نمایندگی صنعت،معدن و تجارت با حضور اعضا در محل فرمانداری شهرستان برگزار گردید.
   مسئول صنعت،معدن و تجارت درمیان خبر داد
   مسئول نمایندگی صنعت،معدن و تجارت درمیان گفت: شهرستان درمیان به لحاظ تنوع مواد معدنی دارای 11نوع ماده معدنی از جمله گرانیت، بنتونیت، کرومیت، مرمر، مرمریت، تراورتن، مارن، آهک، سنگ گچ، سنگ لاشه و خاک ...
   اولین جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان درمیان به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور اعضای کارگروه در محل فرمانداری برگزار گردید.
   نخستین کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان درمیان در سالجاری به ریاست فرماندار و به دبیری نمایندگی صنعت،معدن و تجارت شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
مجموع بازدیدها : 1,585,835
تعداد بازدید امروز : 841
آخرین به روزرسانی : 16:19  1397/11/03