جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان خراسان جنوبی

logo
   
 
  •  
  • فهرست اخبار
   فرماندار سرایان به همراه مسئول اداره صنعت، معدن و تجارت و کارشناسان ادارات مرتبط از واحدهای صنفی عرضه کننده کالاهای تنظیم بازار و همچنین واحدهای صنفی سطح بازار بازدید کردند.
   اولین کارگاه آموزشی مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم در حوزه اصناف به همت اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سرایان و در راستای اجرای سیاست ها و برنامه های ابلاغی وزارت متبوع برگزار شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی طی سفر خود به شهرستان سرایان در نمایندگی صنعت، معدن و تجارت حضور یافتند و ضمن دیدار با همکاران به بررسی مسایل و مشکلات کارکنان پرداختند.
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران به همراه رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی، نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستان و فرماندار و تنی چند از ...
   فرماندار شهرستان سرایان به همراه معاونت عمرانی فرمانداری، مسئول صنعت، معدن و تجارت و رئیس بانک تجارت از شهرک صنعتی و واحدهای تولیدی صداقت بتن و جمیل سنگ بازدید کردند.
   فرماندار سرایان به همراه معاون عمرانی فرمانداری و مسئول صنعت، معدن و تجارت شهرستان از واحدهای تولیدی سپیدشانه و شن و ماسه میثاق بازدید کردند.
   همزمان با هفته دفاع مقدس با حضور رئیس اداره امور اصناف سازمان صنعت، معدن و تجارت، هیئت رئیسه اتاق اصناف، مسئول صنعت، معدن و تجارت و رئیس اتاق اصناف شهرستان با حضور در منزل شهید فتاحی با خانواده این ...
   به مناسبت هفته دولت جلسه ای با حضور فرماندار سرایان و صنعتگران و تلاشگران عرصه تولید شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید.
   جلسه کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی شهرستان سرایان با حضور رئیس اداره امور اصناف سازمان صنعت، معدن و تجارت و معاونت سیاسی فرمانداری شهرستان تشکیل گردید.
   انتخابات اتحادیه صنف فروشندگان مصالح ساختمانی، درودگران و فلزکاران شهرستان سرایان با حضور حداکثری اصناف در محل اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان برگزار گردید.
مجموع بازدیدها : 1,766,134
تعداد بازدید امروز : 35
آخرین به روزرسانی : 16:58  1398/04/03