جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان خراسان جنوبی

logo
   
 
  •  
  • فهرست اخبار
   رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان سرایان گفت: در 11 ماهه سالجاری تعداد 14 فقره جواز تاسیس و 4 فقره پروانه بهره برداری صنعتی در شهرستان صادر گردیده است.
   رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان سرایان اعلام کرد
   رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان سرایان از تشکیل 29 فقره پرونده تخلف به ارزش 175 میلیون و 674 هزار ریال در یازده ماهه سالجاری در سطح شهرستان خبر داد.
   کارخانه فرآورده های چوب و MDF مالکی در زمینه تولید محصولات چوبی و MDF شهرستان سرایان در ایام الله دهه فجر با حضور سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی و مسئولین شهرستان ...
   در ایام الله دهه فجر صورت گرفت
   کارخانه پودر بنتونیت شرکت آویژه کانی مهام در زمینه تولید پودر بنتونیت شهرستان سرایان در ایام الله دهه فجر با حضور سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری خراسان جنوبی و مسئولین شهرستان افتتاح گردید.
   معاون فرماندار سرایان از روند اجرای انتخابات اتحادیه صنف خواروبار، خشکبار، میوه و تره بار شهرستان سرایان بازدید کرد.
   اولین دوره انتخابات الکترونیکی اتحادیه صنف خواروبار، خشکبار، میوه و تره بار شهرستان سرایان با حضور حداکثری صنوف در محل اداره صنعت، معدن و تجارت برگزار گردید.
   دهمین جلسه کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی شهرستان سرایان در سال جاری با حضور کلیه اعضاء در محل اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان تشکیل شد.
   مسئول نمایندگی صنعت، معدن و تجارت شهرستان سرایان از صدور دو گواهی کشف و یک پروانه بهره برداری و یک مجوز برداشت معدنی در شهرستان سرایان از ابتدای سال جاری خبر داد.
   رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی خانه صنعت ایران به همراه دادستان شهرستان سرایان و شورای شهر و جمعی از صنعتگران از شهرک صنعتی این شهرستان بازدید کردند.
   همزمان با برگزاری انتخابات اتحادیه فرش استانی یک صندوق اخذ رای انتخابات این اتحادیه در محل اداره صنعت، معدن و تجارت سرایان مستقر گردید.
مجموع بازدیدها : 1,657,211
تعداد بازدید امروز : 281
آخرین به روزرسانی : 12:12  1398/01/06