جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان خراسان جنوبی

logo
   
 
  •  
  • فهرست اخبار
   دهمین جلسه کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی شهرستان سرایان در سال جاری با حضور کلیه اعضاء در محل اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان تشکیل شد.
   مسئول نمایندگی صنعت، معدن و تجارت شهرستان سرایان از صدور دو گواهی کشف و یک پروانه بهره برداری و یک مجوز برداشت معدنی در شهرستان سرایان از ابتدای سال جاری خبر داد.
   رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی خانه صنعت ایران به همراه دادستان شهرستان سرایان و شورای شهر و جمعی از صنعتگران از شهرک صنعتی این شهرستان بازدید کردند.
   همزمان با برگزاری انتخابات اتحادیه فرش استانی یک صندوق اخذ رای انتخابات این اتحادیه در محل اداره صنعت، معدن و تجارت سرایان مستقر گردید.
   اعضای کارگروه تلفیقی اشتغال، تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان سرایان با حضور مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی و ...
   جلسه کارگروه تلفیقی اشتغال، تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان سرایان با حضور مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری تشکیل شد.
   در راستای طرح تشدید نظارت بر بازار در سرایان انجام شد
   گشت مشترک تعزیرات حکومتی و اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف شهرستان با هدف نظارت بر بازار در شهرستان برگزار گردید.
   اعضای کمیسیون کارگری شهرستان سرایان از واحد تولیدی آهک خرم این شهرستان بازدید کردند.
   کارگاه آموزشی تبیین طرح کارورزی به همت نمایندگی صنعت، معدن و تجارت سرایان جهت روسای اتحادیه های صنفی شهرستان برگزار شد.
   بر اساس ماده (5) آیین نامه اجرایی انتخابات هیات رئیسه اتاق اصناف (موضوع ماده 36 قانون نظام صنفی)، و با عنایت به مصوبه کمیسیون نظارت 97/1/23 در نظر است ثبت نام داوطلبان عضویت در هیات رئیسه اتاق اصناف ...
مجموع بازدیدها : 1,585,851
تعداد بازدید امروز : 857
آخرین به روزرسانی : 16:19  1397/11/03