جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان خراسان جنوبی

logo
   
 
  •  
  • فهرست اخبار
   دومین جلسه کمیته نظارت و تنظیم بازار ستاد خدمات سفر ویژه نوروز 98 شهرستان فردوس برگزار گردید.
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس از شناسایی و تشکیل پرونده برای 15 واحد متخلف از ابتدای طرح نظارتی ویژه نوروز 98 تاکنون در این شهرستان خبر داد.
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس از صدور 21 فقره جواز تأسیس صنعتی با سرمایه گذاری حدود 2 هزار میلیارد ریال در 11 ماهه سال جاری خبر داد.
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس از سرمایه گذاری 111 میلیارد ریالی در یازده ماهه سال 97 در صنعت این شهرستان خبر داد.
   شانزدهمین جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان فردوس با حضور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت و سایر اعضاء در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد.
   چهاردهمین جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان فردوس با حضور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت و سایر اعضاء در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد.
   نمایشگاه فروش بهاره در شهرستان فردوس از 25 بهمن ماه تا یکم اسفندماه در محل هیات سادات این شهرستان در حال برگزاری می باشد.
   همزمان با چهارمین روز ازدهه فجر انجام شد
   همزمان با چهارمین روز از دهه فجر دو واحد گرد بافی در شهرستان فردوس با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، فرماندار شهرستان، معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، معاونین فرمانداری، ...
   در چهارمین روز از دهه فجر و با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری
   کارخانه فرآوری مواد معدنی پودر انارک شهرستان فردوس همزمان با چهارمین روز از دهه فجر و با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، فرماندار شهرستان، معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، ...
   افتتاح نمایشگاه دستاوردهای انقلاب در شهرستان فردوس
   نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در شهرستان فردوس با حضور مسئولان استان و شهرستان در محل هیات سادات این شهرستان افتتاح شد.
مجموع بازدیدها : 1,657,103
تعداد بازدید امروز : 173
آخرین به روزرسانی : 12:12  1398/01/06