جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان خراسان جنوبی

logo
   
 
  •  
  • فهرست اخبار
   یازدهمین جلسه کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی شهرستان فردوس با حضور رئیس کمیسیون و همچنین سایر اعضای کمیسیون نظارت شهرستان در محل اداره صنعت، معدن و تجارت برگزار گردید.
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس از صدور 20 فقره جواز تأسیس صنعتی با سرمایه گذاری بیش از 1700میلیارد ریال در این شهرستان از ابتدای سال جاری خبر داد.
   رئیس کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی شهرستان فردوس گفت: انتخابات اتحادیه صنف آرایشگران و پیرایشگران مردانه و زنانه شهرستان فردوس به صورت کاملا الکترونیکی برگزار و هیأت مدیره و بازرس اتحادیه فوق ...
   دبیر کارگروه تنظیم بازار شهرستان فردوس از توزیع و نظارت بر یکصد و نود هزار و 650 کیلوگرم انواع کالاهای اساسی ویژه تنظیم بازار در این شهرستان در سالجاری خبر داد.
   دوازدهمین جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان فردوس با حضور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت و سایر اعضاء در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد.
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس از برگزاری انتخابات میان دوره ای هیات رئیسه اتاق اصناف این شهرستان جهت انتخاب یک نفر عضو اصلی و دو نفر علی البدل خبر داد.
   رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان فردوس خبر داد
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس از شناسایی 98 واحد متخلف از ابتدای سال جاری در سطح شهرستان فردوس خبر داد.
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس اعلام کرد
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس گفت: در شش ماهه اول سال 97، 169 فقره پروانه کسب صنفی در شهرستان فردوس صادر شده است.
   توسط بازرسان صنعت، معدن و تجارت فردوس صورت گرفت
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس گفت: بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان یک انبار مواد غذایی فاقد مجوز را شناسایی کردند.
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس گفت: با صدور 3 فقره پروانه بهره برداری صنعتی در شش ماهه اول سال 97 بیش از 111 میلیارد ریال سرمایه گذاری در حوزه صنعت این شهرستان انجام شده است.
مجموع بازدیدها : 1,585,709
تعداد بازدید امروز : 715
آخرین به روزرسانی : 16:19  1397/11/03