جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان خراسان جنوبی

logo
   
 
  •  
  • فهرست اخبار
   در چهارمین روز از دهه فجر
   همزمان با چهارمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی واحد تولیدی پودر قهستان در شهرستان قاینات افتتاح گردید.
   به مناسبت چهلمین بهار انقلاب اسلامی، نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در محل مصلی شهر قاین افتتاح گردید.
   نمایشگاه تخصصی مبلمان ولوستر با حضور تولیدکنندگان انواع مبلمان ولوستر از تاریخ یکم تا پنجم بهمن ماه در قاینات برگزار می گردد.
   فرماندار شهرستان قاینات به همراه مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان از شهرک صنوف آلاینده قاینات بازدید کردند.
   سرپرست و کارکنان اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان قاینات با امام جمعه این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
   با حضور هیات سرمایه گذاری کشور اوگاندا در خراسان جنوبی انجام شد
   زمینه صادارات برخی از محصولات صنعتی و کشاورزی قائنات در نشستی با حضور هیات سرمایه گذاری کشور اوگاندا، فرماندار شهرستان، سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان و کارشناسان دفتر جذب و حمایت از سرمایه ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی به همراه رئیس اداره صنعت معدن و تجارت قاینات از کارخانه سیمان قاین بازدید و با مدیر عامل شرکت دیدار کردند.
   چهارمین جلسه کمیسیون تنظیم بازار شهرستان قاینات و اولین جلسه با ساز و کار و اعضا جدید و دبیری رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان قاینات برگزار شد.
   رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان قاینات از برگزاری چهارمین جلسه کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی شهرستان قاینات خبر داد.
   فرماندار شهرستان قاینات به اتفاق معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت و دیگر مسئولین ذیربط،به منظور بررسی و پیگیری مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی، از چند ...
مجموع بازدیدها : 1,657,115
تعداد بازدید امروز : 185
آخرین به روزرسانی : 12:12  1398/01/06