جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان خراسان جنوبی

logo
   
 
  •  
  • فهرست اخبار
   زمان ثبت نام انتخابات اتحادیه آرایشگران، خیاطان بانوان و گلدوزی شهرستان قاینات تا تاریخ 98/2/26 ادامه خواهد داشت.
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان قاینات گفت: 142 واحد صنفی متخلف شهرستان قاینات در سال 97 جهت رسیدگی به پرونده تخلف آنان به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان قاینات گفت: در سال گذشته شش فقره پروانه بهره برداری معدنی با ذخیره بیش از هشت میلیون و 615 هزار تن در شهرستان قاینات صادر شده است.
   در چهارمین روز از دهه فجر
   همزمان با چهارمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی واحد تولیدی پودر قهستان در شهرستان قاینات افتتاح گردید.
   به مناسبت چهلمین بهار انقلاب اسلامی، نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در محل مصلی شهر قاین افتتاح گردید.
   نمایشگاه تخصصی مبلمان ولوستر با حضور تولیدکنندگان انواع مبلمان ولوستر از تاریخ یکم تا پنجم بهمن ماه در قاینات برگزار می گردد.
   فرماندار شهرستان قاینات به همراه مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان از شهرک صنوف آلاینده قاینات بازدید کردند.
   سرپرست و کارکنان اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان قاینات با امام جمعه این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
   با حضور هیات سرمایه گذاری کشور اوگاندا در خراسان جنوبی انجام شد
   زمینه صادارات برخی از محصولات صنعتی و کشاورزی قائنات در نشستی با حضور هیات سرمایه گذاری کشور اوگاندا، فرماندار شهرستان، سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان و کارشناسان دفتر جذب و حمایت از سرمایه ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی به همراه رئیس اداره صنعت معدن و تجارت قاینات از کارخانه سیمان قاین بازدید و با مدیر عامل شرکت دیدار کردند.
مجموع بازدیدها : 1,721,142
تعداد بازدید امروز : 409
آخرین به روزرسانی : 10:11  1398/03/01