جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان خراسان جنوبی

logo
   
 
  •  
  • فهرست اخبار
   فرماندار شهرستان قاینات به همراه مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان از شهرک صنوف آلاینده قاینات بازدید کردند.
   سرپرست و کارکنان اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان قاینات با امام جمعه این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
   با حضور هیات سرمایه گذاری کشور اوگاندا در خراسان جنوبی انجام شد
   زمینه صادارات برخی از محصولات صنعتی و کشاورزی قائنات در نشستی با حضور هیات سرمایه گذاری کشور اوگاندا، فرماندار شهرستان، سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان و کارشناسان دفتر جذب و حمایت از سرمایه ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی به همراه رئیس اداره صنعت معدن و تجارت قاینات از کارخانه سیمان قاین بازدید و با مدیر عامل شرکت دیدار کردند.
   چهارمین جلسه کمیسیون تنظیم بازار شهرستان قاینات و اولین جلسه با ساز و کار و اعضا جدید و دبیری رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان قاینات برگزار شد.
   رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان قاینات از برگزاری چهارمین جلسه کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی شهرستان قاینات خبر داد.
   فرماندار شهرستان قاینات به اتفاق معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت و دیگر مسئولین ذیربط،به منظور بررسی و پیگیری مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی، از چند ...
   با حضور فرماندار قاینات
   جلسه بررسی مشکلات واحدهای تولیدی شهرک صنعتی قاینات با حضور فرماندار قاینات، رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان و تنی چند از مدیران شهرستانی برگزار شد.
   رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان قاینات از برگزاری انتخابات داخلی هیات رئیسه اتاق اصناف شهرستان قاینات خبر داد.
   دومین جلسه کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی شهرستان قاینات با حضور اعضاء در محل اداره صنعت، معدن و تجارت قاینات برگزار شد.
مجموع بازدیدها : 1,585,728
تعداد بازدید امروز : 734
آخرین به روزرسانی : 16:19  1397/11/03