جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان خراسان جنوبی

logo
   
 
  •  
  • فهرست اخبار
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان طبس از انجام یک هزار و 500 مورد بازرسی و تشکیل 71 فقره پرونده تخلف در طی اجرای طرح نظارتی نورورز 98 در طبس خبر داد.
   جلسه بررسی مسائل و مشکلات سرمایه گذاری بزرگترین کارخانه تولید فروسیلیس آلومنیوم جهان در طبس با حضور معاونت استاندار و فرماندار ویژه طبس، رئیس اداره صنعت معدن و تجارت طبس و سرمایه گذاران خارجی در دفتر ...
   نمایشگاه بهاره شهر طبس با مدیریت شرکت نمایشگاهی جهان مهر نهاوند برگزار شد.
   همایش ملی مدیریت دانش در حوزه زغالسنگ با حضور مدیران، کارشناسان و فعالان حوزه زغالسنگ در سال آینده و به میزبانی طبس برگزار خواهد شد.
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان طبس از صدور 28 جواز تاسیس صنعتی با سرمایه گذاری 24 ‌هزار و 617 میلیارد ریال طی هشت ماهه ابتدایی سال جاری در این شهرستان خبر داد.
   در آستانه شب یلدا گشت‌های بازرسی از واحدهای صنفی شهرستان طبس به ویژه واحدهای عرضه کالاهایی از قبیل آجیل و خشکبار، میوه و تره بار و شیرینی در قالب طرح نظارتی تشدید می شود.
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان طبس گفت : 6 فقره پروانه اکتشاف ،9 فقره گواهینامه کشف و 8 فقره پروانه بهره برداری معدنی در هشت ماهه ابتدایی سال 97 صادر گردید.


   معاون استاندار و فرمانداری ویژه شهرستان طبس به همراه رئیس اداره صنعت معدن و تجارت، مشاور مدیرعامل شستا در امور نفت و گاز و پتروشیمی، مدیر عامل شرکت زغال سنگ پروده و جمعی از مسئولین شهرستان از پروژه ...
   معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان به همراه رئیس اداره صنعت معدن و تجارت طبس و مشاور مدیرعامل شستا در امور نفت و گاز و پتروشیمی و مدیر عامل شرکت زغال سنگ پروده و جمعی از مسئولین شهرستان از ...
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت طبس از صدور جواز تأسیس کارخانه تولید پی وی سی از کک با ظرفیت تولید سالیانه ۱۸۰ هزار تن در این شهرستان خبر داد.
مجموع بازدیدها : 1,721,161
تعداد بازدید امروز : 428
آخرین به روزرسانی : 10:11  1398/03/01