جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان خراسان جنوبی

logo
   
 
  •  
  • فهرست اخبار
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان طبس از صدور 28 جواز تاسیس صنعتی با سرمایه گذاری 24 ‌هزار و 617 میلیارد ریال طی هشت ماهه ابتدایی سال جاری در این شهرستان خبر داد.
   در آستانه شب یلدا گشت‌های بازرسی از واحدهای صنفی شهرستان طبس به ویژه واحدهای عرضه کالاهایی از قبیل آجیل و خشکبار، میوه و تره بار و شیرینی در قالب طرح نظارتی تشدید می شود.
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان طبس گفت : 6 فقره پروانه اکتشاف ،9 فقره گواهینامه کشف و 8 فقره پروانه بهره برداری معدنی در هشت ماهه ابتدایی سال 97 صادر گردید.


   معاون استاندار و فرمانداری ویژه شهرستان طبس به همراه رئیس اداره صنعت معدن و تجارت، مشاور مدیرعامل شستا در امور نفت و گاز و پتروشیمی، مدیر عامل شرکت زغال سنگ پروده و جمعی از مسئولین شهرستان از پروژه ...
   معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان به همراه رئیس اداره صنعت معدن و تجارت طبس و مشاور مدیرعامل شستا در امور نفت و گاز و پتروشیمی و مدیر عامل شرکت زغال سنگ پروده و جمعی از مسئولین شهرستان از ...
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت طبس از صدور جواز تأسیس کارخانه تولید پی وی سی از کک با ظرفیت تولید سالیانه ۱۸۰ هزار تن در این شهرستان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی مطرح کرد
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: 76 درصد ذخایر زغالسنگ شناسایی شده کشور در شهرستان طبس خراسان جنوبی وجود دارد که بر این اساس می توان این شهرستان را عسلویه و قطب زغالسنگ ایران ...
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان طبس به همراه رئیس بانک توسعه تعاون از روند تکمیل کارخانه فرآوری و کنسانتره آهن شرکت سنگ آهن آفتاب بازدید کردند.
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت طبس گفت: 2 شرکت با سرمایه گذاری 400 میلیارد ریال برای واحد تعمیرات، بازسازی و نوسازی لوکوموتیو و واگن راه آهن شرق کشور جواز تاسیس دریافت کردند.
   رئیس اداره صنعت معدن و تجارت و شهرستان طبس گفت: طی هشت ماه اول سالجاری 7 جلسه ی کار گروه آرد و نان با حضور اعضای کار گروه در طبس برگزار شد.
مجموع بازدیدها : 1,585,760
تعداد بازدید امروز : 766
آخرین به روزرسانی : 16:19  1397/11/03